Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 498
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzis widzialem go w rzeczywistosci. Jestem prawie przekonany co do niego. Co do zmian to osoba u ktorej widzialem dom podniosla scane kolankowa przez co zyskuja powierzchnie pokojow na poddaszu i dochodzi jeszcze jeden duzy plus- pojawia sie calkiem ciekawy stryszek- graciarna ktorej wczesniej mi brakowalo. Rzecza ktora mi strasznie przeszkadzala w projekcie to otwarta kuchnia do ktorej wchodzi sie przechodzac przez salon ale po dzisiejszej wizycie pojawila sie nowa mysl (sam nie wiem czemy wczesniej na to nie wpadlem) aby kuchnie zamienic z pokojem ktory nawet lepiej bedzie sprawdzal sie w miejscu kuchni. To chyba tyle spostrzezen, o innych z tego co pamietam pisalem wczesniej.

 

PS. Czy to jest post ktory czytam tylko ja? "Paprotkowcy"! ujawnijcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam serdecznie miłośników PAPROTKI.

 

Na razie są fundamenty i czekają do wiosny 2005.

 

Jeśli chodzi o zmiany w gotowcu z Horyzontu to:

1. W projekcie mamy kuchnię w miejscu małego pokoju na dole, a to co zostało, to wszystko na salon.

2. Niestety doszedł trzeci malutki komin w kuchni, ale w sumie jest ok.

3. Udało się jeszcze wydzielić garderobę w największym pokoju na górze.

4. Taras z przodu z drzwiami został zlikwidowany, bo za nic nie pasuje do naszej działki. Poza tym byłby od ulicy.

 

Pozdrowionka.

 

 

GG 4271576

skype wysoki999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Budujemy koło Wrocławia z Porotonu 30 plus ocieplenie, ale jeszcze nie wiem co. Popytam sąsiadów, bo też wybudowali z Porotonu 30 i docieplili styropianem. Jak będą zadowoleni, to też styropian. Na dach chyba karpiówka. Esówka coś się nam na razie nie podoba, ale jeszcze zobaczymy.

No i myślę, że też się zamkniemy w 200 tyś, chociaż coraz bardziej w to watpie.

 

Kiedy ruszacie?

 

 

Gorace pozdrowienia w te zimne dni.

 

wysoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam was !

raduje się patrząc na rosnącą grupe budujących PAPROTKE :)

powoli budzę się z zimowego snu :) sprawy budowy sa narazie odległe ..... kończe papierki, mam nadzieje ze to kwestia miesiąca i jak dobrze pojdzie od początku maja ruszamy ( Daj Boże ) .

Narazie mysle o zmianach ktore wprowadze i o kosztach ktore chce zminimalizowac maxymalnie ( ja wybuduje za 180000 tys ;) ) hehe

technologia tradycyjna beton kom. ocieplenie styropianem dach odeskowany + blachodachówka (tak sie jakoś uparłem i nie chce dachówki ceramicznej) A COO !

okna plastikowe to chyba tyle ...... zobaczymy jak to bedzie w żeczywistosci

bede budował w okolicy krakowa jakiez 30 km od Rynku Krakowskiego

szkoda ze tak daleko ale realia finansowe są takie jakie są .....tylko ta droga codziennie do pracy hmmm :( razem do pracy i powrot 60 km ! błe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...