Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 498
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ścigacz musisz założyć album np. na http://www.photosite.com

jak masz juz zdjęcie w albumie to klikasz na nie żeby sie powiększyło potem klikasz prawym przyciskiem myszy, potem właściwości. Następnie kopiujesz adres url i wklejasz na forum wg. wzoru skopiowany adres url

A tutaj masz więcej instrukcji gdybyś potrzebował http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=30921&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to świetny projekt oglądałem go przez ostatni rok, bardzo mi się podbał ale po pierwszym spotkaniu z wykonawcą dałem sobie z nim spokuj. Szczegóły techniczne wykończyły by mnie finansowo. Teraz już kupiłem inny projekt i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. Jest to dom podobny ale dużo tańszy. Jeśli chcesz to zobacz na stronie http://www.ciepledomy.pl projekt Lmp 51. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam sobie ten projekt.

Lecz niestety mam taką działkę (czyli z wjazdem od wschodu), że gdybym wybrała projekt typu lmp 51 to miałabym taras na kurnik sąsiada. A tak od sąsiada mam tylko okno z pom. gospodarczego. A taras mam na ogród.

Mało jest projektów z tarasem z boku domu. Najczęściej tarasy są z tyłu(a my tam nie mamy już ziemi - wąska działka).

Aby obniżyć koszty Paprotki po prostu zmieniliśmy materiały i już!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Hej Paprotkowicze , gdzie sie podziewacie.

Dzięki Ścigacz za twoje zdjątko z adaptacją. Pozwoliło to nam podjąć decyzje. Sprawa wyglądała tak że mistrz zamiast tych drzwi zrobił okno (a miało go nie być) nie chciał go zamurować bo mówił że będzie głupio, ale jak zobaczyłam co stworzyłeś decyzja była definitywna zamurowujemy. Swoja drogą mistrza na budowie mamy suuuper, wszystkim takiego solidnego gościa życzę. Za tydzień bądź półtora kończymy stan surowy otwarty (a miał być koniec z końcem września, tylko szef firmy trochę niesłowny nabrał roboty no i nie dał rady) Jak zafiniszujemy to napiszę ile nas to kosztowało. Jak Wy ludziska macie juz jakieś swoje dane to podzielcie się (zdjęcia też mile widziane)

 

Pozdrowionka dla Paprotkowiczów i nie tylko. Aha powiedźcie gdzie budujecie w jakich regionach. My w okolicach Chojnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Cześc Paprotkowicze, spokojnie u Was. W niedzielę zamieszczę fotki z naszej budowy (na razie stanu surowego) i bez okien dachowych bo dopiero wczoraj zaczęły się zakładać. Niestety buduję 511 km od miejsca w którym obecnie zamieszkuje, a mąz ok. 300 km więc nie będę miała zdjęć aktualnych, ale i tak się cieszę. Kto ciekawy niech zajrzy . Pa pozdrowionka.

 

 

 

Szybkiej realizacji marzeń sobie i Wam życze - to życzenia przedswiąteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...