Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LUDZIE, ZAKAZ STAWIANIA KOMINKA !!!


wuwu

Recommended Posts

W OGÓLNYCH WARUNKACH ZABUDOWY KTÓRE OTRZYMAŁEM WIDNIEJE ZAPIS "IŻ ZE WZGL. NA BLISKOŚĆ LASU NIE MOŻLIWE JEST OGRZEWANIE DREWNEM, MI. IN. KOMINKIEM" CHATA NAD JEZIOREM BEZ KOMINKA... :( SZTO DIEŁAĆ ?

 

ogrzewanie drewnem w warunkach, które dostałeś nie określa, że nie możesz nim palić w kominku...oznacza tylko, że musisz ogrzewać czymś innym...nie możesz traktować kominka jako głównego źródła ciepła...a to jest zasadnicza różnica...a kominek możesz zawsze rozpalić...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy sa takie przepisy, które zabraniaja (urzędnik powinien podac podstawe prawną), lub czy inni w okolicy tez dostali taki zakaz.

A swoją drogą urzędnik w gminie to przecież człowiek, może można z nim pogadać ?

Na chłopski rozum, to własnie przy lesie jest sens mieć kominek, bo drzewa nie brakuje do opału, coś mi tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OGÓLNYCH WARUNKACH ZABUDOWY KTÓRE OTRZYMAŁEM WIDNIEJE ZAPIS "IŻ ZE WZGL. NA BLISKOŚĆ LASU NIE MOŻLIWE JEST OGRZEWANIE DREWNEM, MI. IN. KOMINKIEM" CHATA NAD JEZIOREM BEZ KOMINKA... :( SZTO DIEŁAĆ ?

 

i w czym problem ?

 

komin możesz postawić, a kominek na koniec dostawisz, po odbiorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przepis o 25 m to wynika z czego, kto go ustanowił. Są domy w środku lasu gdzie od wieków paliło się drewnem i nie było problemu. Buduje się leśniczówki i wstawia do nich piece na drewno. Ktoś przedobrzył sprawę. Jeszcze bym rozumiał przepis że należy zabezpieczyć komin przed iskrzeniem ale takie coś? IDIOTYZM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przepis o 25 m to wynika z czego, kto go ustanowił. Są domy w środku lasu gdzie od wieków paliło się drewnem i nie było problemu. Buduje się leśniczówki i wstawia do nich piece na drewno. Ktoś przedobrzył sprawę. Jeszcze bym rozumiał przepis że należy zabezpieczyć komin przed iskrzeniem ale takie coś? IDIOTYZM.

 

A propos czy ktoś widział leśniczówkę bez kominka na drewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...