Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rekuperacja i ozonator


Recommended Posts

Witam,

 

Jestem właśnie w trakcje instalacji rekuperatora i zastanawiam się czy umieszczenie ozonatora w systemie pomorze utrzymać system przewodów w należytej czystości. Szczególnie chodzi mi o GPWC będzie wykonany z tanich rur bez wodotrysków typu srebro.

 

Dom posiada sporą automatykę wiec wie kiedy ludzie są poza domem i wówczas może rozpocząć ozonowanie. Tylko czy dawać ozon w cały układ łącznie z domem czy tyko w przewody w celu ich czyszczenia.

 

pozdrawiam

 

UWAGA proszę tyko o konstruktywne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem właśnie w trakcje instalacji rekuperatora i zastanawiam się czy umieszczenie ozonatora w systemie pomorze utrzymać system przewodów w należytej czystości. Szczególnie chodzi mi o GPWC będzie wykonany z tanich rur bez wodotrysków typu srebro.

 

Dom posiada sporą automatykę wiec wie kiedy ludzie są poza domem i wówczas może rozpocząć ozonowanie. Tylko czy dawać ozon w cały układ łącznie z domem czy tyko w przewody w celu ich czyszczenia.

 

pozdrawiam

 

UWAGA proszę tyko o konstruktywne sugestie.

Ozon to świetny utleniacz, więc na dłuższą metę możesz tym rurą zaszkodzić.

Aby się zabezpieczyć lepiej raz na kilka lat wykonać terapię szokową przemysłowym urządzeniem.

Choć przy prawidłowo odwodnionej i pracującej bez przerw instalacji nie powinno być problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...