Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dovre Vista


qumaczek

Recommended Posts

Witam forumowiczów!

 

Nie znalazłem żadnego posta na forum, zawierającego dyskusję na temat wkładów kominkowych DOVRE VISTA. Z tego co się orientuję wkład jest nowy, więc pewnie z tego wynika brak opinii.

 

Rozważam zakup jednego z wkładów:

 

DOVRE Vista 700, Arysto A11 (800x510), Hajduk Volcano AT, lub Unico Dragon 6XL.

 

Dom mam z rekuperacją.

 

Jakieś opinie od fachowców? :D Sporo czytam forum ale bardzo często są to gry słowne, z których ciężko wynieść coś naprawdę wartościowego. Są także skrajnie rozbieżne opinie.

 

Kominek będzie mi służył do dogrzewania przy dużych mrozach oraz w okresach przejściowych, oraz do dodatkowej rozgrzewki w trakcie picia grzanego wina na kanapie.

 

Hajduka i Unico sprzedawca polecał, ze względu na grubość zastosowanego szamotu, co podobno zwiększając ciepło wnętrza kominka przyczynia się do zachowania czystej szyby. Dovre widziałem w sklepie "w czasie akcji". Bardzo ładnie się paliło ;) Arysto taki trochę kopciuszek przy reszcie jednak w kolejnym sklepie pewna pani akurat tym handluje więc chwaliła, że problemów nie ma a sprzedałam setki.

 

 

Wszystkie te wkłady łącznie z "suchym" montażem cenowo kształtują się w granicy 6kzł brutto. Jest to cena którą mogę zaakceptować

 

A może coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

105kg to dosyć mało jak na kominek wydaje mi sie ze kominek kratki w tym rozmiarze waży około 200kg.

Cena droższa niż podobnego kominka kratki.

Moze lepiej wybrac polskiego producenta:) Dobre bo polskie:)

 

Czyli odszczekujesz wszystkie złe opinie jakie wyraziłeś na temat swojego wkładu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem co mnie boli ale.

1. Gdy były problemy z kominkiem - producent kratki.pl rozwiązał je w ramach gwarancji i nie robił problemu. To dla mnie ważne że jest to firma która szanuje klienta i mogę na nich liczyć.

2. Jest to polska firma a warto wspierać swoich

3. Mój kominek jest super szczelny co jest jego zaletą

4. Nauczyłem się palić omijając wadę braku ciągu.

5. cały czas nie mam 100% pewności czy brak ciągu to wina wyłącznie kominka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...