Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominki - firma POLCRAFT


Thomas

Recommended Posts

  • 2 years później...
Ja robiłam u nich wycenę, nie wiem jeszcze czy zdecyduje sie na ich kominek. Co mi sie nie podobało to cena obudowy- zupełnie inna na stronie a inna w rzeczywistosci. Tłumaczą to tym że to cena do konkretnej obudowy, która jest na ekspozycji. Niestety mają co najwyżej 10 kominków na wystawce a w necie sprzedają kilkadziesiąt i z tym to chyba kręcą ( różnica w cenie około 2,5 tys). To co widziałm na wystawce jest ok. dodatkowym atutem jest to, że montują kominek w ciągu 2-3 dni oraz za całość + wkład liczą 7 %VAT. Ceny dość wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Jestem przedstawicielem firmy Polcraft.

Chciałbym celem wyjaśnienia odpowiedzieć na poprzedni post. Różnica w cenie wynika z powodu tego że promocja dotyczy kominków ekspozycyjnych, które zostały przeznaczone do sprzedaży i z tego powodu też zostały przecenione. Nasza firma ma drugi sklep w Białej Podlaskiej i tam prezentowane są pozostałe kominki których nie ma w Warszawie. Zaręczam że działamy jak najbardziej uczciwie a różnica w cenie zapewne wynikała z faktu że chciała Pani zupełnie nowy kominek (nie pochodzący z ekspozycji) na który nie ma oczywiście promocji i stąd mogła wynikać różnica ceny. Nie widzę jednak przeszkód aby nie mogła Pani zdecydować się na kominek ten który jest w promocji i przez to tańszy. W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt 022 612-58-10. Czy fakt że mamy gotowe kominki które chcemy sprzedać po obniżonej cenie powoduje nieporozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...