Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

piec wolnostojący z piekarnikiem


franz1990

Recommended Posts

Witam

 

przymierzam się do kupna pieca wolnostojącego do mieszkania 40 mkw. Bardzo podoba mi się dodatek w postaci piekarnika. Czy miał ktoś kontakt z takimi wynalazkami, i czy warto coś takiego nabyć? Chcę/mogę wydać ok 1000 zł, i w tej cenie jest np taki piec

http://allegro.pl/master-9-kw-piec-koza-kominek-piekarnik-szyber-i6405238820.html#thumb/3

Proszę o rady.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał jednak nabyć piec wolnostojący z piekarnikiem to mamy takie w ofercie, do wyboru : 30 kolorów kafli , steatyt, piaskowiec lub stal . Piec z piekarnikiem posiadamy na stanie magazynowym w Żabiej Woli . Zapraszam.

lugo-04-sandstone_romotop_fireplace_stove_with_oven.jpg

Edytowane przez Zdun Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź na uspokojenie...

Kila sezonów ??

Sugerujesz małą żywotność piecyków marki Romotop ?

W czwartek sprzedawałem szamoty do piecyka Romotop który jest intensywnie palony od 9 lat...

Jako ciekawostkę mogę podać że jest to jeden z 3 które kupili , kolejno jak budowali swoje domy , klienci z jednej rodziny bo mają sprawdzone że to dobry produkt.

piec 5.mały.jpg

Edytowane przez Zdun Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mowa o piecu który mnie interesuje?

Czy taki piec byłby lepszą, wytrzymalszą opcją?

http://allegro.pl/piec-ingrid-11kw-na-wegiel-koza-zeliwny-kominek-i6561398666.html#thumb/2

 

Żeliwiak nie jest wysokich lotów...Ten z piekarnikiem też, ale chyba lepszy. Może Ci się bardziej przydać...Pizzę sobie upieczesz, jabłka podsmażysz, grzańca wstawisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam się do kupna pieca wolnostojącego do mieszkania 40 mkw. Bardzo podoba mi się dodatek w postaci piekarnika. Czy miał ktoś kontakt z takimi wynalazkami, i czy warto coś takiego nabyć? Chcę/mogę wydać ok 1000 zł, i w tej cenie jest np taki piec

Proszę o rady.

Dziękuje i pozdrawiam

40 m2 to małe mieszkanie, odejmując łazienkę i korytarz, może kuchnię to niewiele zostanie na pokój w którym będzie piec z piekarnikiem.

Nie będzie w tym mieszkaniu za ciepło ?

Do jakich celów ma służyć piekarnik? Pizza, ciasta, obiad ?

Chyba trudno jest sterować temperaturą w takim piecu z piekarnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...