Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

materac- długość/ kupno w Macro


Recommended Posts

1. Mam 186 cm wzrostu i zastanawiam się na wielkością materaca. Szerokość jest w miarę określona (160) ale co z długością. W mądrych książkach jest napisane że pownien być 30 cm dłuższy od wzrostu, czyli powiedzmy 220 cm. Tyle, że takie trudniej kupić no i są droższe jakieś 15- 20 %. Teraz śpię na jakim takim który ma 205 cm i jest niby OK. Czy ktoś o zbliżonym wzroście ma jakieś doświadczenia z materacem o długości 2m.

 

2. Czy ktoś kupował w Macro materac woreczkowy KIVI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu (3 lata temu) zakupiłem materac długości 230cm (szerokości 180). Zakupu dokonałem u jakiegoś "dilerzyny" który miał swoją kanciapę w jednym z dużych sklepów meblowych. Trzeba było trochę poczekać, ale zrobili bez problemów. Cena tak jak piszesz - około 15% wyższa od standardowych wymiarów.

 

Nie wspominam tego jednak jako jakiś problem - poszedłem, zamówiłem a potem odebrałem. Nikt nie mówił że się 'nie da' albo nie łapał się za głowę....

 

PS. Mam 197cm wzrostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam 186 cm wzrostu i zastanawiam się na wielkością materaca. .....

Hmmm. ... jestes 4 cm wyzszy ode mnie i odpowiadajac na twe pytanie powiem tak - gdy bede za jakis czas kupowal materac nie lupie juz nigdy 2mb - tylko jeszcze dluzszy - najdluzszy jaki uda mi sie, gdyz hmmm...... sen mam raczej niespokojny, krece sie w nocy, nie lubie miec zbyt wysoko glowy na poduszce i wielokrotnie w nocy budze sie z nogami poza lozkiem

Realnie brakuje mi jakies 20cm materaca by luksus miec prawie zagwarantowany

 

kurcze - w sumie bardzo intymny watek ;) jak i z kim kto spi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...