Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aukcja prac dzieci z Ogniska Marymont - LICYTACJA (do 18 grudnia)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani dziękujemy!!!! Za to że licytowaliście.

 

AnSi, Edzi, Edycie M i Żelce za moderowanie licytacji i wspaniały doping!

 

AnSi i Edyta M otrzymują specjalne rangi - żeby chociaż w ten sposób Was docenić.

 

Dziękujemy licytującym i prosimy o adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby nie ale może ludziom się wydawało, że zakończenie jest o 22 w innej strefie

;)

 

Jaki tytuł przelewu?

 

Zawsze można dorzucić parę grosików - zgodnie ze swoją strefą czasową :)Tytuł przelewu pewnie niebawem Redakcja poda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - 4435 i......koniec fantastycznej, 11. aukcji da dzieciaków z Marymontu. Pięknie dziękuję za możliwość uczestniczenia i obcowania z tak fantastycznymi licytującymi

 

Pospisuję się pod tym.

 

Dziękuję licytującym tym stałym i tym nowym.

 

W no i dziewczynom zwłaszcza niestrudzonej anSi , ten wynik to w dużym stopniu Wasza zasługa. Tak pięknie trafiałyście do serc i kieszeni licytujących:hug:.

 

Do zobaczenia za rok:bye:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to już! Niech żałuję kto z nami nie był! :wiggle:

Wszystkim Forumowiczom którzy dzielnie walczyli, (nie tylko o moje fanty ;-)), dziękuję za zabawę, za czas, za Serce, za to, że się Wam wciaż chce pomagać, za to, że mimo własnych spraw, mimo przygotowań do Świąt, braku czasu i nie wiem sama co tam jeszcze...,

jesteście tutaj, pomagacie Dzieciom a nam wszystkim wiarę w Ludzi przywracacie! :hug:

 

yaco181, TAR, kjuta, mmelisa, do Was kieruję szczególne podziękowania ;-) i proszę Was o adres na pw.

 

Mam nadzieję, że za rok znowu tutaj się spotkamy, a może nawet i w jeszcze większym gronie!

Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny moderatorki jesteście WIEKIE, dziękuje za możliwość brania udziału w licytacji. Kocham Was.

anSi proszę o adres na priv to jutro wyślę.

 

Wysłałam priva, ale nie wiem, czy dotarł - taka niezguła ze mnie. Sprawdź, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, jakoś miałam zapamiętane, że aukcje kończą się o 24.00 :( I teraz słaaaaabo, bo się okazuje, że moja świeczka kochana już nie moja (Zelka dopadnę Cię ;) http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s035.gif) Ale, żeby moja wygrana była ładnie "zaokraglona" to ja, spóźnialska, poproszę jeszcze CZAS WOLNY za 70 zł:wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...