Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aukcja prac dzieci z Ogniska Marymont - LICYTACJA (do 18 grudnia)


Recommended Posts

Kochani dziękujemy!!!! Za to że licytowaliście.

 

AnSi, Edzi, Edycie M i Żelce za moderowanie licytacji i wspaniały doping!

 

AnSi i Edyta M otrzymują specjalne rangi - żeby chociaż w ten sposób Was docenić.

 

Dziękujemy licytującym i prosimy o adresy.

 

REDAKCJO - Bardzo dziekuje :hug:, to zaszczyt ze moglam tutaj byc z tyloma WSPANIALYMI OSOBAMI :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo dziekuje za WSPANIALA AUKCJE , wszyscy jestescie cudowni Nelli Sza , IwoBW , wiwik , kontradmiral86 , paczuszki spakowane w poniedzialek wylatuja do Was ( poprosze o cierpliwosc bo leca z USA :D ) , Haniu poprosze o Twoj a:yes:dres .

Kolezankom prowadzacym ( anSi , Edzia ) dziekuje za wspanialy doping i wspolprace , moje dwie przesliczne karteczki ktore wylicytowalam poleca do Was :hug:.

Wszystkim zycze Zdrowych i Rodzinnych Swiat oraz Szczesliwego Nowego 2017 Roku .

Do zobaczenia za rok :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, jakoś miałam zapamiętane, że aukcje kończą się o 24.00 :( I teraz słaaaaabo, bo się okazuje, że moja świeczka kochana już nie moja (Zelka dopadnę Cię ;) http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s035.gif) Ale, żeby moja wygrana była ładnie "zaokraglona" to ja, spóźnialska, poproszę jeszcze CZAS WOLNY za 70 zł:wiggle:

 

 

:hug:MAMY 4505 :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja . Rowniez dziekuje za mozliwosc wziecia udzialu w aukcji...

Prowadzace Chapeau Bas za prowadzenie :wave:

 

W tym roku troszke mniej mnie bylo, bo czas niestety swoje zrobil a i "Paczka Usmiechu" wczesniej zawitala, ale chcialam chociaz troche cos od siebie i tutaj podarowac <3

Adres zaraz wysle tam gdzie powinnam, jak i przelew...u mnie zagramaniczny wiec w przeciagu 3 dni roboczych powinien wplynac na konto...Dane do przelewu widze bez zmian, wiec sa juz wciagniete w system :D

 

Wesolych Swiat i Do Siego Roku!:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kolezankom prowadzacym ( anSi , Edzia ) dziekuje za wspanialy doping i wspolprace , moje dwie przesliczne karteczki ktore wylicytowalam poleca do Was :hug:.

Wszystkim zycze Zdrowych i Rodzinnych Swiat oraz Szczesliwego Nowego 2017 Roku .

Do zobaczenia za rok :hug:

 

Edyto, pięknie dziękuję :) To naprawdę przyjemność wpółprowadzić aukcję z Taaaakiimiiii moderatorkami. Dziękuję Wam dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew wykonany.

P.S. Macie mój adres?

 

Musisz wysłać swój adres do osoby, która podarowała Twojego fanta na licytację, albo - jeśli wylicytowałeś którąś z prac dzieci - do Redakcji adres wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi wczoraj po głowie chodziło, a może warto byłoby aby Redakcja rozważyła rozpoczynanie tej aukcji Co roku 1. Grudnia, a nie 6. 12. jak dotychczas???

Dałoby to więcej czasu wystawiającym na aukcji do wysłania rzeczy i większa byłaby możliwość by fanty dotarły przed Świętami.

Redakcja kurierem wysyła i fanty są na drugi dzień, ale my wysyłamy pocztą, a tam, choć polecony priorytet, to może nie dotrzeć tak szybko jak licytujący by sobie życzył. :rolleyes:

Z kolei prowadzący aukcję, nie musieliby latać pomiędzy pracą, sprzątaniem, lepieniem pierogów, urabianiem pierników a prowadzeniem aukcji...

Tak jakoś, mi się wydaję, że Dzieciom by też to wyszło na korzyść, bo wszyscy będą mieli więcej czasu by zaglądać do Netu/na forum...

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - pomysł bardzo dobry, pod warunkiem, że potem trwanie aukcji nie przeciągałoby się w nieskończoność (już tak kiedyś przy którejś aukcji było), bo...ktoś za późno zajrzał, ktoś zapomniał, ktoś chciałby jeszcze...Prowadzenie aukcji jest naprawdę dość czasochłonne i trzy tygodnie to byłoby już naprawdę ponad miarę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za by wczesniej ale bez zbednego przedluzania. prawde mowiac wczoraj zaspalam na final, zagadalam sie sie z mezatym :rolleyes: i moze to dobrze :D

 

ciesze sie ze udalo sie choc jakis fancik wylicytowac. chyba stworze kolekcje choinek i bombek aukcjowych. brakuje mi jeszcze do 3 pokoi :D

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - pomysł bardzo dobry, pod warunkiem, że potem trwanie aukcji nie przeciągałoby się w nieskończoność (już tak kiedyś przy którejś aukcji było), bo...ktoś za późno zajrzał, ktoś zapomniał, ktoś chciałby jeszcze...Prowadzenie aukcji jest naprawdę dość czasochłonne i trzy tygodnie to byłoby już naprawdę ponad miarę :)

Oczywiście, dlatego też pomysł by była wcześniej, bo wcześniej się skończy! Praktyka pokazuje, że dwa tygodnie to jest akurat, więcej się ciągnie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...