Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aukcja prac dzieci z Ogniska Marymont - LICYTACJA (do 18 grudnia)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 622
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak co roku, dzieci z Ogniska Pracy Pozaszkolnej Marymont przygotowały na aukcję piękne prace. Forumowicze zebrali: 4505 zł

 

Proszę o małą korektę na koniuszku tekstu powyżej... Powinno być 5.000.-

 

Żelka. Ściskam serdecznie

 

 

Czy to pewna wiadomość? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODZIĘKOWANIA Z OGNISKA MARYMONT:)

 

Kochani !!!

Kiedy Aukcja dobiega końca mamy mieszane uczucia. Z jednej strony nieopisana radość, że udało się. Z drugiej żal, że będziemy czekali na spotkanie z Wami cały długi rok. Trudno się temu dziwić, przecież to całkiem naturalne. Kiedy uczestniczy się w czymś niezwykłym, uczestniczy w przedświątecznej magii, chciałoby się by ten moment trwał i trwał:)

Kochani po raz kolejny pokazaliście, że forumowa społeczność ma wielkie serce, gotowość do pomagania i dzielenia się z nami. Dziękujemy Wam za to, że marzenia naszych podopiecznych spełniają się. To Wasza dbałość o nas daje nam napęd do działania i szansę na realizację nawet najśmielszych planów.

Wszystkim uczestnikom Aukcji bardzo dziękujemy. Specjalne podziękowania kierujemy do społecznych moderatorów podgrzewających aukcyjną atmosferę.

Jesteście wyjątkowi i mamy ogromne szczęście, że na Was trafiliśmy.

Dziękujemy za dziś i od dziś szykujemy się na jutro.

Do zobaczenia 1 grudnia 2017- będziemy tęsknić :).

Ogniskowcy z Marymontu

ŻYCZENIA Z OGNISKA MARYMONT:

marymont.jpg

Edytowane przez Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Ognisku za piękne życzenia! Od nas też wszystkiego co najnajnajlepsze!!!

Będziemy pracować na to aby w grudniu stanąć znowu do słusznej walki o uśmiechy Dzieci i oczywiście piękne fanty!!

Ja się w przyszłym roku piszę na jakąś choinkę, jeno nie z piór, bo Stefek mi ją oskubie. :rolleyes: Może być z kawy i pomarańczy, i piernikowego bałwanka.., nawet szyszka jakaś tu i ówdzie..., taka pachnąca świętami... No, się doczekać nie mogę! :wiggle:

 

Prababko, Ty Dobry Duszku Ty! Dziękuję, że o Stefciu pamiętasz! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar-ciu, to ja dziękuję! :hug:

Prababko, ja dostałam kolorowe gwiazdeczki, czy Ty Kochana na pewno dobry adres wpisałaś? :wiggle:

 

Ja też dostałam, Prababko - ze wzruszenia ścisnęło mi gardło? No bo jakże tak? Piękne, to mało powiedziane. To istne dzieła sztuki. I jak Ty pięknie słuchać dobra duszo umiesz? Jak pamiętasz? Aż wstyd mi się zrobiło, że ja niczym tak pięknym odwdzięczyć się nie potrafię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...