Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lakusz ,jaki to problem wymienic piec w porównaniu ze zrobieniem Legalettu???

 

No żaden - jak masz wole 10koła za sam piec ! i zabawa albo w paletowca lub węglogroszkowca :D

 

za 10 koła to ja mam super wiatraczek i do końca życia nie płacę ani złotówki za ogrzewanie i oświetlenie.

 

Wolny wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jest już tak dobrze że nawet zupełny świeżak w temacie (jak sam napisał zainteresowany tematem od 3 mies.) lucjanmarek z radości ,że załapał się na MEGA promocję bedzie tutaj piał z zachwytu... i pewnie przejmie rolę głosiciela jedynej słusznej IDEI - a reszta przedstawicieli w wątku będzie mu w tym pomagać .....

 

Wywołany do tablicy przez Martine1 niniejszym informuję że teraz się będę chwilami wymądrzał.

Prawdą jest iż jestem świeżakiem na tym wątku i ogólnie w temacie budowy również. Zbyt spontanicznie w pierwszym wpisie pochwaliłem się że będę w przyszłym roku beneficjentem promocji którą zaproponowała mi Firma X. W pierwszym dniu i tu na ogólnym i na priv otrzymałem tyle informacji że aż się zdziwiłem. Były dwie opcje : jedna A za Legalett, druga Z przeciwko. Skłoniło mnie to tylko do tego żeby przeczytać cały wątek od początku do końca co też uczyniłem. Baaardzo ciekawy temat i dyskusja chwilami ocierająca się o pyskówkę. Tym bardziej że za, są posiadacze tegoż systemu natomiast najzagorzalszymi przeciwnikami TEORETYCY. Nie mówię tu o Browarze, lakuszu, mariuszu d., HenoKu których spojrzenie na temat jest bardzo logiczne, spójne, zawodowe i oby takich doradców jak najwięcej! Oby tacy byli NASZYMI ! Pozdrawiam Was wszystkich.

Teraz kilka słów o tym co najbardziej boli oponentów L. Pewnie zauważyliście że najbardziej to że ktoś jest zafascynowany, przekonany, jest mu z tym wyborem dobrze i jeszcze POLECA go INNYM! A że spytam nieśmiało. Cóż w tym złego? To się nawet nazywa! MLM Idę do Tesco na zakupy widzę reklamę „poleć nas Znajomym” – będziesz miał taniej! Słyszę w TV- jeżeli dzięki Twojemu poleceniu inni kupią ten produkt dostaniesz gratis! A niby cóż w tym złego że za bonus w postaci upustu cenowego na wybudowanie mojego domu, Wykonawca zastrzega sobie możliwość zaproszenia do mojego domu potencjalnych Klientów?!?!? Mam Mu odmówić? Zupełnie inną sprawą jest to że Wykonawca swoją robotę MUSI! MUSI! wykonać z najwyższą jakością i starannością, i nie ufam nikomu!!! Bo nie omieszkam w obecności tych 20 przyszłych Inwestorów wytknąć Wykonawcy najmniejszą wadę i niedoróbkę! Ale i nie zaufam żadnemu z pracowników przebywających na budowie i mimo że jestem laik budowlany to na placu budowy będę MIESZKAŁ byleby czegoś nie sp…..lili.

Do pewnego momentu Martina była zdecydowanie na NIE co do L ale w którymś z postów z taką nieśmiałością wskazała nam jakąś Firmę Q na której stronie głównej widnieje jak byk ”polecisz nas innym - 1000 gotówką i okna z rabatem. Ja nic nie mówiłem choć mam swoje teorie i nie są to teorie o spisku myszkowym które to zwierzęta żądne zemsty na(……..) jak raz żeźrom caluśki styropian na tym łez padole! Panie Tomaszu żeby nie było że nie mówiłem to jest jedna rada na 1000 złociszy na prąd na emeryturze! Dobre ubezpieczenie z funduszem kapitałowym! No chyba że skarpeta. Allllleee!!!! Myszy!

Przy okazji lektury całego wątku pooglądałem również wpisy i tematy gdzie „udziela się” Martina1. Nooooo….w kilku Cię nie lubią. Persona non….

Najważniejsze to być na NIE.

Dlaczego?

Bo nie….

A jak mi zrobią domek starannie i o upust taniej…..to będę piał!!!!!

PS Wiele by jeszcze mówić o cenach Wyznaję osobiście teorię. Jaka jest najwyższa możliwa cena do uzyskania przez sprzedającego?

Taka jaką zaakceptuje Kupujący :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak na razie to wszystko piękna teoria - zobaczymy jak sprawdzi się w praktyce .............

Znalazłam firmę X znajdę i Y - nie wazelinuję na niczyją rzecz ...

Swoje zdanie mam i nie piszę na 2 ręce , wazelinować - nie wazelinuję , jak coś - umiem przeprosić i mam jakieś tam zainteresowania - chociaż niektórzy byliby szczęśliwi - i pewnie się o to modlą bym zaczęła się realizować w działach o urządzaniu.

Nic pod publiczkę - to fakt . Pisałam CI już wcześniej i tu (i w innym wątku wiele powycinano ) więc twoje oceny są niewiele warte. A kim trzeba być by tak oceniać i tłumaczyć swój wybór - na razie się nie zająknę ......

Najlepiej to jeszcze przed jakimkolwiek faktem tak piać - zobaczymy co czas pokaże ... i tu trzeba poczekać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wprawdzie temperatura nie spada poniżej 20 stopni ale to i tak jak dla mnie za zimno Najgorsze jest to że jakoś nie mogę dogrzać do tych 23 stopni... agregaty chodza prawie non stop

 

Browar ,ja to zawsze się zastanawiałem jak ledwo ciepłe powietrze głęboko pod podłogą ogrzeje całą chałupę w minus 20 stopni na polu do plus 23 wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie skumał , to Browar napisał ,że nie może przy chodzących non - stop agregatach osiągnąć Legalettem 23 stopni wewnątrz domu :o przy mrozach.

Ja napisałem ,że zawsze moją wątpliwość budziła możliwość ogrzania całej chałupy jakimś tam ciepłym ledwo powietrzem ,pląsającym sobie gdzieś głeboko pod betonem.Ogrzania właśnie w warunkach takich mrozów.

 

Coraz więcej kwiatków tu wychodzi nawiasem mówiąc-Katarzyna która chce na węgiel przerabiać Legalett,Essa,Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek131 napisał:

 

Ja napisałem ,że zawsze moją wątpliwość budziła możliwość ogrzania całej chałupy jakimś tam ciepłym ledwo powietrzem ,pląsającym sobie gdzieś głeboko pod betonem.Ogrzania właśnie w warunkach takich mrozów.

 

 

To się z Tobą częściowo zgadzam. Ja też patrzę na kaloryfer i się zastanawiam jak jak takim czymś można ogrzać chałupę.

 

 

 

 

Siedząc sobie w koszulce z krótkim rękawem, w pokoju o powierzchni 30 m2 własnego M 5 w Łodzi czytam Twój post. Za oknem -12 a tu +20 i zastanawiam się co by było gdybym nagle miał mieć temp o trzy stopnie wyższą? Jak dla mnie za gorąco! Bo ta temperatura to dla kazdego inna jest ta naj naj naj stosowniejsza.Ale przyznam się że jestem w stanie to osiągnąć w ciągu 2 minut. Wiesz jak? Przestawię termometr tam gdzie cieplej. Nie podejrzewam że Piwosz ma zamontowany miernik w nieodpowiednim punkcie.

 

Wiem że to jest tekst sponsorowany ale może to coś wyjaśni sprawę temperatury w pomieszczeniu?

 

http://www.lazienkowy.pl/504-6-13.htm

 

http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki/230905legalett1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O np. ta osoba -z wcześniejszych moich postów :

 

,,Wczoraj otrzymałam potwierdzenie faktu pisania pod podwójnym nickiem Obserwator77 i P.O. Ten pierwszy został wyłączony przez moderatora ... .."

 

I moje podejście do tej osoby oraz związane z tym sytuacje były z tym i innymi faktami powiązane - bynajmniej nie z nienawiści do firmy , systemu czy bycia przedstawicielką jakiejkolwiek innej firmy ........

 

 

[ od moderatora - przestań zaśmiecać Forum spamem i powtarzanymi non-stop "rewelacjami" ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem.

Wyjaśnij proszę tylko jeszcze ten dopisek na czerwono. KTO otrzymał takie zalecenie?

 

Jeszcze w jednym temacie masz rację. Moje (rady;porady) są rzeczywiście niewiele warte. Jestem jeszcze teoretykiem :D Chciałbym żeby czytający mieli świadomość tego że są to spostrzeżenia i głos w dyskusji a nie prawdy objawione. Opinie które piszę to lata doświadczeń życiowych i obserwacji świata i ludzi.

Tylko i aż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...