Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Uporządkujmy dla jasności pewne sprawy.

Po pierwsze: Piszemy tu na forum w temacie: Legalett - doświadczenia mieszkańców. Temat jasno określa czego powinny dotyczyć nasze listy.

Po drugie: pisanie na forum i nie tylko na forum wymaga ogólnie przyjętych zasad kultury.

Martina niestety znana jest dobrze w innych wątkach z braku kultury.

Świadczy o tym m.in. fragment odpowiedzi na Jej list:

Rozumiem, że forum daje pewną anonimowość i poczucie swobody jednak są granice. Zwłaszcza tutaj gdzie większość dyskusji jest merytorycznych, pomocnych i na temat. Moim zdaniem powinien się tym administrator zająć. Obrażać ludzi bo mają do czegoś przekonanie i napisali swoje zdanie? To się nazywa brak kultury i dobrego wychowania. Ktoś tu miał dużą dozę cierpliwości i dystansu, że nie zripostował ostrzej tego nienawistnego bełkotu. Ale może i dobrze po co karmić trola. http://forum.muratordom.pl/domy-kanadyjskie-prosze-o-opinie,t82592-180.htm

Po trzecie - do Martyny:

Poprawianie tekstu na forum jest rzeczą zwykłą. Aby można było np. poprawić literówki stworzono taką możliwość każdemu przez 30 minut od napisania. Poprawiając swój tekst robiłem kilka innych rzeczy i trwało kilka minut, więc nie wiedziałem, że pisaliśmy jednocześnie. A Ty zaraz węszysz manipulacje i inne sensacje... :(

Reasumując, aby było jasne, z szacunku dla innych oraz siebie:

będę starał się odpisywać (nie mam obowiązku czy przymusu), jeśli:

- będzie to dotyczyło tematu forum,

- nie pisałem o tym wcześniej (lub przez ostatnie 2 lata dla osób nowych :) )

- będzie pisane z zachowaniem odpowiedniej kultury.

Jeśli komuś to nie odpowiada niech koresponduje na temat Legalett - doświadczenia mieszkańców z innymi lub stworzy sobie inny temat.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Primo : nie odpowiedziałeś wprost na moje pytanie

Secundo : ogólnie przyjęte zasady kultury ( zastosowałeś to w całej rozciągłości podając cytaty wybrane mające udowadniać mój jej brak - a tam też spotkałam się z zakamuflowaną przedstawicielką firmy)

I Twoją wyższość (niby taki grzeczny i miły )

MÓJ PANIE NIE WAZELINUJĘ ZA KASĘ !

PRZEDSTAWICIEL LEGALETU (nie wiem czy jeszcze ...)

I jak ma się to do etyki firmy ?

do konkretnych sytuacji konkretne słowa

Dopisz brakujące słowa do awatarka - przedstawiciel firmy czy jak cię tam zwał, a nie lukruj mi tu o kulturze ....

I jeszcze jedno dla mnie szokiem ilość zakamuflowanych pluskiew na tym forum (a co odwaga na wagę złota jest?) (dotyczy przedstawicieli firm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze skończ już z tymi dziecinnymi tekstami kto jest grzeczny a kto niegrzeczny.Są ludzie, których krew zalewa na ukryty marketing ,którego tu pełno.Należę do nich ja i jak widać Martina.

Tak więc ja również ponawiam pytanie-czy i w jakim stopniu jesteś Piotrze współpracownikiem firmy Legalett?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowy wątek;

takie miejsce (listę) do umieszczania na niej tych Firmowych ,którzy nie piszą (kto i co , a później wychodzi, że jakaś ''firma ' chciała się podzielić ,,doświadczeniem "'

sami też mogą się zgłaszać .....jak kogoś reprezentują

bo zdarza się tak ,że ktoś tu siedzi od 2003 i część postów wykasowana (tak hipotetycznie bez wskazania na osobę ) i trzeba jakieś śledztwo prowadzić ...

Kto założy ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam po kilku dniach na forum a tu tylko chłam! ':evil:'

Tragedia, ludzie opanujcie się i pozwólcie dzielić się doświadczeniami tym co użytkują legalett z tymi którzy chcą z tej technologii skorzystać.

Najgorzej jak się znajdzie dwóch takich co... niestety księżyca nie ukradli, ale za to chcą dom za darmo wybudować i doszukują się dziury w całym!!! Inteligentny człowiek potrafi z tej masy wybrać informacje prawdziwe, czego i Wam życzę!

Pozdrawiam,

Anna ':D'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O święte oburzenie ! Zaiste tytuł wątku był ,,legalett doświadczenia mieszkańców " . Problem w tym ,że i naganiacz tu był ..... Nie byłoby sprawy gdyby otwarcie firmę promował . Zresztą pan nauczyciel na priwa do mnie napisał i to mną wstrząsneło .....

LUBIĘ FACETÓW Z JAJAMI , NIE JAJA Z FACETAMI !

a tak w ogóle zajęta jestem , okazji nie szukam .

Nie chcę wybudować najtaniej ,a najlepiej , a to duża różnica

A tak w ogóle to matronowaty styl źle znoszę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowy wątek;

takie miejsce (listę) do umieszczania na niej tych Firmowych ,którzy nie piszą (kto i co , a później wychodzi, że jakaś ''firma ' chciała się podzielić ,,doświadczeniem "'

sami też mogą się zgłaszać .....jak kogoś reprezentują

bo zdarza się tak ,że ktoś tu siedzi od 2003 i część postów wykasowana (tak hipotetycznie bez wskazania na osobę ) i trzeba jakieś śledztwo prowadzić ...

Kto założy ? :wink:

Nie wiem czy wiesz, każdy może taki wątek założyć.

Wystarczy wybrać przycisk "Nowy temat".

Możesz zacząć od siebie. Napisz pare ciekawych rzeczy : gdzie pracujesz, gdzie mieszkasz, za jakimi firmami współpracujesz lub współpracowałaś, w jakim celu odwiedzasz Forum, możesz też podać adres poczty elektronicznej, nr telefonu. Dla pełnego szczęścia Forumowiczów brakuje jeszcze twojego prawdziwego imienia i nazwiska oraz adresu.

Jak Ci się spodoba taka mała publiczna "spowiedź"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem .... Nie prowokuj ,bo w TY akurat problemów z czytaniem i rozumieniem tekstu nie masz ....

To bardzo proste jest :

jak jest przyczyna są i skutki

Odniosłam się do konkretnych przypadków ,bo nie uważam ,by uczciwe było występowanie w imieniu firmy z pozycji - to ja wasz kolega

Takie zabiegi marketingowe to chwyty poniżej pasa

i bez dorabiania mi tu ideologii proszę bo dobrze wiesz ze nie o spowiedż publiczną tu chodzi ,a o jasność sytuacji i uczciwość

Niestety ja nawet chcąc nie podchodzę pod kryteria do umieszczenia na liście .

1 przymierzam się do budowy domu

2 pogłębiam tu nabytą wiedzę

3 z nikim nie współpracuję ,nie współpracowałam w przeszłości

4 moje wykształcenie też tu pod nic nie podchodzi

I nie tragizuj nie chodziło o wszystkie- dane ta odrobina prywatności by została

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nawet chcąc nie podchodzę pod kryteria do umieszczenia na liście .

1 przymierzam się do budowy domu

2 pogłębiam tu nabytą wiedzę

3 z nikim nie współpracuję ,nie współpracowałam w przeszłości

4 moje wykształcenie też tu pod nic nie podchodzi

I nie tragizuj nie chodziło o wszystkie- dane ta odrobina prywatności by została

To co piszesz, nie załatwia problemu.

1. W tej chwili przymierzasz się do budowy, jednak np. za rok będziesz w jej trakcie. Siłą rzeczy będziesz musiała wybrać określone technologie, być może dostaniesz korzystne rabaty. Jak wtedy traktować Twoje wypowiedzi?

2. Każdy, kto buduje w mniejszym lub większym stopniu pogłębia swoją wiedzę. Uważam, że tą wiedzą należy się dzielić. Ja np. od prawie roku zająłem się świadectwami energetycznymi. Czy w związku z tym mam nie odzywać się, gdy widzę krytyczne wypowiedzi na ten temat, często na dodatek mijające się z prawdą ?

Zgodnie z Twoją filozofią powinienem.

3 i 4. No tego już nie jestem taki pewien. Żyjesz na pustyni? Z pewnością masz jakieś wykształcenie, gdzieś pracujesz, z czyichś usług korzystasz, masz określone doświadczenie życiowe. Na tym Forum poruszane są bardzo różne tematy, nie tylko budowlane. Nigdy nie wypowiadałaś się z sprawach bezpośrednio związanych ze swoją pracą? Czy wtedy wyraźnie zaznaczasz, swój zawód, wykształcenie, doświadczenie? Wątpię.

 

Czyich opinii na Forum oczekujesz? Kompletnych laików? Kto miałby na te pytania odpowiadać? Za każdym razem jak ktoś odpowiada ma pokazywać swoje CV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste NIKOGO NIE UDAWAĆ . Wpisać sobie np. doradca tego i tego i basta (lub jak tam ktoś chce). I wiadomo wtedy ten konkretny temat to,, specjalizacja'' i tyle

bez dorabiania ideologii. A takie sobie opiniowanie na forum bez papierów też ma rację bytu . Wiesz dobrze o co w tym konkretnym przypadku poszło , nie sciemniaj i nie odchodź od sedna sprawy ją rozdrabniając. Zgodnie z moją filozofią

uczciwie jest przedstawić się......zwłaszcza jak ktoś pyta, bo nie chodziło mi prywatnie o Piotra. O. tylko o jego firmowy status.............

lata pracy na tym forum ....

Ukryty marketing , etyka i takie tam obce pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz udowodnić swoje racje - nie możesz ,bo w tym przypadku jej nie masz . Jak coś jest czarne nie białe - to niezależnie jak będziesz się starał takim pozostanie . Bardzo niefachowa obrona kolegi .Koniec w tym nudnym temacie ciągniętym z pewnością na zamówienie .....

JAASNE JAKAŚ TAM ETYKA .... NO PROBLEM - ważne że się towar sprzedaje...

I co najlepsze w tym wszystkim to ja jestem ZA taką płytką ot cała paranoja...

Co do nicku to kwestia umownego występowania na forum całej grupy i nie ten casus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie to forum czasem przeglądam, to ja byłem wybitnie uprzejmy wobec Piotra i innych(już wy wiecie o kogo chodzi)marketingowców.Takie coś co poniżej mnie się w oko rzuciło.

Piotra przegoniliśmy jak widać,ciekawe pod jakim nowym wcieleniem się pojawi.

 

 

 

 

 

Hehe i już na mazurach, laptopik, piwko, zimno ;(. Gościu zwany Piotrem O. kilkakrotnie zwracali już ci uwagę na tym forum, że zabronione jest stosowanie marketingu w tym dziale, a ty się ciągle tutaj pchasz, teraz pewnie pod dwoma nickami (to się nazywa schizofrenia), przestań mnie irytować to ja uczę takich jak ty czym się ten marketing konsumuje. Ty nie umiesz, chcesz tylko zarobić, już dałeś tą swoją smętną wstawkę o technologii, czyli nawet moje pisanie, nie rób tego bo się ośmieszysz nic Ci nie dało. Nie dasz ludziom spokoju będziesz im ten kit wkręcał bo Ci za to płacą, rozumiem ALE NIE W TYM DZIALE. Rób to tam gdzie można się reklamować. Cholera nawet spokojnie poczytać nie można wiedzy troszkę skonsumować, bo zawsze się trafi jakiś Piotr O. od legalletu i gotowych ścianek, żeby swoje produkty sprzedawać ;(. Pozakłada kilka kont i sam do siebie pisze ... żałosne. Wykup czas antenowy, daj zarobić np. mnie, ja Ci zrobię tą kampanię jak cię stać, pamiętaj w czasach profesjonalizmu a dotąd jakbyś nie zrozumiał jeszcze, już doszliśmy amatorszczyzna to tylko strata czasu i dziwię muratorowi, że takich gości jak ty w 2 osobach nie pogoni na cztery wiatry, boś tylko amator i to jeszcze bez podstawowej wiedzy. Zrobiłeś właśnie to co napisałem post wyżej, czyli zameldowałeś wszystko co wiesz, wszystko co chcesz sprzedać, tylko w takim opakowywaniu nikt tego nie kupi cenę pomijam.

Jak ja nie lubię amatorów, coś okropnego. Daj betoniastemu i Heniowi spokój, mają wiedzę, tworzą to forum, lubię ich czytać, piszą na temat nic nie reklamują, a TY robisz odwrotnie i na dodatek nieumiejętnie. Amatorom mówę zdecydowanie NIE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jeszcze jacyś normalni użytkownicy systemu Legalett ,którzy mogliby się podzielić swoimi kosztami działania systemu i jego funkcjonalnością (lub nie).Bo dyskusji było sporo kilka wpisów jakiś ludzi z jednym postem,że Legalett super ,ale rzeczywistych użytkowników (nie licząc naganiacza Piotra) jakoś niewielu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jeszcze jacyś normalni użytkownicy systemu Legalett ,którzy mogliby się podzielić swoimi kosztami działania systemu i jego funkcjonalnością (lub nie).Bo dyskusji było sporo kilka wpisów jakiś ludzi z jednym postem,że Legalett super ,ale rzeczywistych użytkowników (nie licząc naganiacza Piotra) jakoś niewielu?
Po nagonce jaką razem z Martiną1 zrobiłeś w tym wątku, wątpię czy ktokolwiek zechce się dzielić swoimi doświadczeniami w tej sprawie. Gdy ktoś się odezwie, to pewnie i tak zostanie przez Was mianowany kolejnym wcieleniem Piotra O.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę jak Henok. Zrobił się straszny zament i śmietnik na ostatnich stronach tego forum. Myślę, że kazdy rozgarniety uzytkownik forum potrafił wybrać infrmację istotną dla siebie. Prawie każdy kto posiada legalett może umieścić sie na liście współpracowników Legalett i służyć pomocą innym. Sam miałem taki zamiar ale z braku czasu odpuścilem sobie ten temat bo żadnej gratyfikacji z tego nie ma. Zaplaciłem tyle co inni czyli satndardową cenę za m2 i tylko tyle urwało się co utargowałem.

 

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............TAAK NAGONKA BYŁA I NAGANIACZ UCIEKŁ ......

tak mogę podsumować Twe stwierdzenia . Przerysowujesz i to celowo sytuację.Stronka ma dużo osłon więc ludzie czytają ....

obecnie jak zostali zrobieni w bambuko ......

Już TY SIĘ NIE BÓJ O WPISY , nie posądzaj innych o strach ... bo czemuż tak źle myślisz o innych......

Jak ktoś będzie miał coś do powiedzenia w temacie to powie , nie zdezerteruje ..........

Tylko jedna wątpliwość mnie dopada może nie jest tak różowo ? MOŻE NIE MA SIĘ CZYM CHWALIĆ ? .....

I tylko przykre jedno: o etyce ani słowa , ukryty marketing też nie razi i tylko my pogromcy - super interesu .... TO ZNACZY CZŁOWIEK NIE MA MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO OBIEKTYWNYCH INFORMACJI ......, bo kolega okazał się.......,, doradcą '', a mi chodziło o KOWALSKIEGO TEGO ZWYKŁEGO KTÓRY NIKOGO NIE UDAJE...,bo nie ma on w tym interesu

Uderz w stół nożyce sie odezwą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...