Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budowa wentylacji


Recommended Posts

Witam

Kupiłem mieszkanie i pojawił się problem od okresu grzewczego. Mieszkanie w budynku murowanym z lat nie wiem 40. Być może. Nie ważne na pewno stare. Bez tytułu.jpg

1 to kuchnia 2 łazienka 3 pokój 4 komin 5 miejsce z piecem

Planuje Remont i wentylacja nie działa. W łazience jest wiatraczek z rurą wyciągnięta na zewnatrz przez strych. Tam gdzie jest 5 mam piec na węgiel i kratkę przez którą wlatuje mi dym. I na tym kończy się wentylacja.

Pomysł wygląda tak

1.W kuchni wystawie pochłaniacz kuchenny i podłącze go pod dziurę z łazienki.

2.Miejsce 5 zabuduje i pod podłogą przeprowadzę na zewnątrz rurę doprowadzając powietrze do pieca a wentylacje rurą na dach z boku komina

3.Łazienkę zaopatrzę w ten kanał wentylacyjny z komina

4. W pokoju muszę mieć jakiś dopływ powietrza więc albo nawiewniki w oknach albo dziura w ścianie

 

Czy to co napisałem ma sens? Bo jak się naczytałem tematów na forum to już wątpię we wszystko :)

Proszę o poradę lub ewentualnie jeszcze może ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego kominiarza albo projektanta z okolic Łodzi który by mi powiedział jak rozwiązać ten problem :)

Ewentualnie jakieś inne dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...