Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

czy to dobra cena za tynki i wylewki


hudy8

Recommended Posts

Problem że nikt z młodych nie chce tego robić bo to ciężka robota. Czasy się zmieniają

 

No właśnie czasy się zmieniają, przyszedł do mnie młody porobił 3h przy wynoszeniu gruzu po czym stwierdził że ciężka robota i zawołał 100 zł za 3h bo jego ojciec tyle ma i on nie będzie robił. No smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak robilem na tynkach (calkiem niedawno to cena 24zl za m2 z materiałem byla rzeznia, dzis slysze 28-30zł to mnie smiech ogarnia bo raz ze material wogole nie zdrozal a co do fachowcow to osobiscie nie widze konkurencji dla siebie, same dziady i partacze a wolaja po 28zł gdzie material to gora 1/3 ceny.Gdyby nie to ze sie przekwalifikowalem na lzejsza i lepiej platna prace to bylbym zawalony robota z moim doswiadczeniem i jakoscia wykonania na obecnym rynku a robiac po 25zł bylbym bezkonkurencyjny. Co do pracownikow zgadzam sie w 100 procentach mlodzi gowno umieja a chca odrazu 20zl na godzine i marudza ze ciezko. Ja zaczynalem za gowniarza od 3 zl i sie czlowiek cieszyl ze sobie sam moze na komorke cegle zarobic a dzisiejsze rozpuszcone gowniarstwo gowno umie nie potrafi myslec logicznie i ma dwie lewe rece przyrosniete do dupy wola o kase bo sie tak dziadostwa nauczylo ze im sie wszystko nalezy.Prawie 30 lat po komunie ale mentalnosc u ludzi jak w szczycie tego poststalinowskiego syfu. Szukalem pomocnika 2 lata w koncu dalem se spokoj. Same cieniasy co na siłkę łażą ale nie ma sily 10 workow po 25 kg przerzucic z rurkami na dupie i gownie w głowie. Rynek potrzebuje fachowcow ale mlodzi wola rznac madafaki albo udawac jakis głupkow z mtv czy innego tv łajna. Naogladaja sie glupot w rezymowej tv panstwowej czy prywatnej a pozniej dziwota ze dwie lewe rece i zero pojecia i checi do pracy. Tylko patrzec jak fala bezrobocia ogarnie kraj bo wyksztalciuchow sie narąbało inzynierow, magistrow ale jak co do czego to zaden ojecia packi nie ma trzymac a co dopiero. Papier to sie w kiblu przydaje a nie w pracy gdzie trzeba uzywac mozgu a przy dzisiejszych architektach to wyjatkowo trzeba miec łeb jak dzwon bo takie cuda zmyslaja ze strach postawic zeby sie nie obalilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 5 months później...

U mnie wzięli:

tynki gipsowe:

a) 28 zł/mkw za baumit power - odmiana twarda (porównywalna jak tynk CW) - mam go na wszystkich ścianach

b) 25 zł/mkw za baumit glatt - tynk zwykły tj. bardziej miękki niż ten powzyęj - mam go na sufitach

c) 28 zł/mkw za CW - w łazienkach

 

wylewka CW 29 zł/mkw

 

Ceny z 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
U mnie wzięli:

tynki gipsowe:

a) 28 zł/mkw za baumit power - odmiana twarda (porównywalna jak tynk CW) - mam go na wszystkich ścianach

b) 25 zł/mkw za baumit glatt - tynk zwykły tj. bardziej miękki niż ten powzyęj - mam go na sufitach

c) 28 zł/mkw za CW - w łazienkach

 

wylewka CW 29 zł/mkw

 

Ceny z 2018

 

AG Home- podasz namiar na firmę? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Nie. Raczej szukają jelonka. Nam za remont biura w tym roku warszawka firma zażyczyła sobie 115 tys zł. Ten sam zakres robót udało się zrobić za około 50 tys. zł .

 

Ponad 100 zł/m2 za posadzkę w domu? Ktos tu na łeb upadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 6 months później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...

Okolice W-wy, maj 2020:

tynki cementowo-wapienne: 37zł/mkw (robocizna + materiały)

 

posadzki: 15zł/mkw - wylewki robocizna, 5zł/mkw - styropiany robocizna, 40zł/mkw - materiały (z czego styropian 26zł/mkw).

Polecam weryfikować materiały stosowane przez wykonawców przy wycenie robocizny z materiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...