Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Co nas truje oprócz palenia w kominka "


niktspecjalny

Recommended Posts

Jak w temacie.Jeśli kominek jest taką przeszkoda w naszym życiu to krótko wskażmy to co jeszcze gorzej nam przeszkadza i utrudnia życie.Czyli na takiej zasadzie nie innej i według tego szablonu.

 

Oprócz Palenia Sezonowanym Drewnem W Kominku truje mnie ...............itd.

OPSDWK tuje mnie...................itd.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie doświadczenia z kominkami z PW - to nie mój!

 

[ATTACH=CONFIG]380440[/ATTACH]

 

Filtr po 2 tygodniach używania w wentylacji:

 

[ATTACH=CONFIG]380441[/ATTACH]

 

Czy ty rozumiesz czy dalej z uporem maniaka strugasz.................napisałem oprócz palenia w kominku.Zaiste następny.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że nie jestem Twoim sąsiadem. :)

 

W tym roku kominek odpalony raz i nie planuję więcej, w ubiegłym 3x.

Patrząc historycznie /17 lat/ pierwsze 2- 3 lata w weekendy i raz, dwa razy w tygodniu. Z upływem czasu "zapał" gwałtownie malał, praktycznie do zera.

Ze zmagazynowanego drewna pożytek mają jakieś owady.

Wędlin nie kupuję w garmażu, pasztetowych, salcesonów, parówek w domu się nie jada.

Selekcja pozostałych produktów odbywa się w sklepie po przeczytaniu składu lub zakupy w sklepach eko z oznaczeniem certyfikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku kominek odpalony raz i nie planuję więcej, w ubiegłym 3x.

Patrząc historycznie /17 lat/ pierwsze 2- 3 lata w weekendy i raz, dwa razy w tygodniu. Z upływem czasu "zapał" gwałtownie malał, praktycznie do zera.

Ze zmagazynowanego drewna pożytek mają jakieś owady.

Wędlin nie kupuję w garmażu, pasztetowych, salcesonów, parówek w domu się nie jada.

Selekcja pozostałych produktów odbywa się w sklepie po przeczytaniu składu lub zakupy w sklepach eko z oznaczeniem certyfikatu.

 

Niemerytorycznie jak zwykle.Jeśli nie ma się pojęcia o czym jest wątek to lepiej nie odpowiadać.Powtarzam temat dotyczy tych których truje coś oprócz tego co wydostaje się z kominka podczas procesu spalania drewna sezonowanego.Czytanie ze zrozumieniem bo ktoś źle to odbierze i pomyśli ,że u greengaz nie jada się pasztetowych, salcesonów, parówek w domu bo tróją gorzej jak kominek.:cool: Czyli tak jak ta odp.

 

OPSDWK tuje mnie E 102, E 110, E 123, E 124, E 127 , Eee i jeszcze wiele innych ......truje bardziej jak kominek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemerytorycznie jak zwykle.Jeśli nie ma się pojęcia o czym jest wątek to lepiej nie odpowiadać.Powtarzam temat dotyczy tych których truje coś oprócz tego co wydostaje się z kominka podczas procesu spalania drewna sezonowanego.Czytanie ze zrozumieniem bo ktoś źle to odbierze i pomyśli ,że u greengaz nie jada się pasztetowych, salcesonów, parówek w domu bo tróją gorzej jak kominek.:cool: Czyli tak jak ta odp.

 

OPSDWK tuje mnie E 102, E 110, E 123, E 124, E 127 , Eee i jeszcze wiele innych ......truje bardziej jak kominek.

Mnie trują fosforany.

Śmieciowego jedzenia z barwnikami E102, E110, E123, E124 ze świadomego wyboru nie jadam, ale codziennie rano pijam szklankę wody z łyzka płynu do mycia naczyń......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemerytorycznie jak zwykle.Jeśli nie ma się pojęcia o czym jest wątek to lepiej nie odpowiadać.Powtarzam temat dotyczy tych których truje coś oprócz tego co wydostaje się z kominka podczas procesu spalania drewna sezonowanego.Czytanie ze zrozumieniem bo ktoś źle to odbierze i pomyśli ,że u greengaz nie jada się pasztetowych, salcesonów, parówek w domu bo tróją gorzej jak kominek.:cool: Czyli tak jak ta odp.

 

OPSDWK tuje mnie E 102, E 110, E 123, E 124, E 127 , Eee i jeszcze wiele innych ......truje bardziej jak kominek.

A mnie bardziej truje kominek sąsiada niż te wszystkie E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...