Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problem z dekoracją okna i umiejscowieniem kącika jadalnianego


tomekmarki

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

mamy następujący problem (poniżej zdjęcie)

http://imageshack.com/a/img923/9340/1a9FqQ.png

 

tj. na ścianie o długości 5,4 m (wysokość 2,75m) m widocznej wchodząc z przedpokoju mamy podwójne okno balkonowe i po bokach dwa grzejniki. Mieszkanie w stylu nowoczesnym.

Dodatkowo przy tej ścianie, a w zasadzie kącie chcemy zrobić malutki kącik jadalniany (najpewniej z okrągłym stołem z uwagi na rozmiary).

 

Dekorację ściany, a w zasadzie okna planujemy oprzeć na:

dad70143a55bc80acc0e8de0b71fb180.jpg

 

Czyli lekkie, jasne zasłony od sufitu na szynie zabudowanej listwą z oświetleniem na całej ścianie. Czy to dobry pomysł? Czy taka ogromna zasłona w wejściu nie będzie przytłaczająca? Czy stół na jej tle będzie wyglądał w miarę ok?Jaka to może być tkanina tych zasłon ze zdjęcia? Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie.

 

PS Jeśli mają Państwo jakieś sugestie co do odpowiedniego stołu i krzeseł bardzo proszę o propozycje. Naszym zdaniem powinno to być coś w miarę "lekkiego"-w stylu minimalistycznym/skandynawskim. Z drugiej strony zależy nam na wygodnych krzesłach... co więcej na podłodze mamy panele krono dąb patyna, meble w białym i turkusowym morskim połysku, narożnik w odcieniach szarości, dlatego stół powinien być raczej dębowy. W każdym razie proszę o ukierunkowanie i ocenę czy zmierzamy w dobrym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years później...

Jakie to jest okno te wyjście tarasowe? Wydaje się bardzo duże jak na skrzydło. Zrezygnowałem z HS ze względu na cenę, na rzecz ruchomego słupa. Też chciałem sobie coś takiego zrobić, ale powiedziano mi, że przy pionowym skrzydle 230 cm o szerokości powyżej 100 cm można zrobić, ale nie będzie gwarancji, bo prawdopodobnie okno będzie opadać i nie polecają mi takiego rozwiązania.

 

Może są jacyś producenci dla których to nie jest problem? Czy może rzeczywiście sobie darować takie duże?

 

 

 

 

 

 

LcNm0hM.jpg

 

Podkłady do tortów z xps - dekoracje tortów. Taka ciekawostka, do czego można wykorzystać styrodur. Otóż świetnie nadaje się jako podkład pod tort do dekoracji.

Edytowane przez KowalM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...