Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Okap gorenje DK 63 CLB - proszę o opinie i radę


Pola19

Recommended Posts

mam niezły problem z okapem - to znaczy: przeraża mnie głośności okapów Trudno zgrać styl, kolor, wydajność i głośność, na rynku większość nowoczesnych a my takiego nie chcemy.

 

Znaleźliśmy okap jak w tytule - wydajność super (w kuchni nie będziemy mieli drzwi więc liczyliśmy wydajność łącznie z korytarzem, wyszła 260 ale wolimy dać zapas), styl super, tylko ma aż 64db przy najwyższym biegu (biegów 3) a przy najniższym 54db - czytałam, że głośny okap to już od 50 db.

Jesteśmy w stanie kupić inny kolor i potem przemalujemy u lakiernika na czarny ale inne okapy (a przerzuciłam trochę tego) wcale nie wykazują się dużo mniejszymi decybelami.

 

Może ktoś z Was ma ten okap i może powiedzieć z doświadczenia jak jest faktycznie z tą głośnością a jak jakiś fachowiec się wypowie się w ogóle jak jest z tą głośnością to będę też wdzięczna.

 

Może macie pomysł jaki inny model można kupić aby był cichy i o tradycyjnym wyglądzie (ręce opadają, większość to mega nowoczesne w wyglądzie okapy, które kompletnie nam nie odpowiadają).

 

Ps. przy okazji podpytam Was jak z głosnością zmywarki czy 64 db przy zmywarce to tez dużo?

 

pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Edytowane przez Pola19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojej kuchni okap gorenje :) Tak naprawdę to urządzenie, które nigdy nie będzie w 100% ciche, ale nie zwrocilam szczegolnej uwagi by głośno chodził, a wrecz przeciwnie - jestem w stanie zapomnieć że pracuje :) Może w jakimś sklepie będą w stanie wam to zaprezentować? Ja polecam, jestem bardzo zadowolona,******** to dobra firma Edytowane przez Tomaszs131
Reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...