Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

praca za granica


Sabrinka28

Recommended Posts

Dzien dobry, mam synka ktory jest chory i potrzebuje dlugiego, drogiego leczenia. Aby podreperowac domowy budzet zastanawiam sie nad wyjazdem za granice. Najpopularniejsza i dobrze platna jest np opieka nad osobami starszymi.Tylko boje sie o uczciwosc tych wszystkich firm ktore takie wyjazdy proponuja..moze wy znacie jakies ktore jednak sa ok?ciekawa oferte maja nai napewno skorzystam z niej. Edytowane przez Tomaszs131
Spam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ja pracowałam jako opiekunka, ale w Londynie. Pojechałam do zwojej znajomej, u której na poczatku miałam nocleg. Po 2 tygodniach znalazłam pokój a póxniej mieszkałam u Pani, która sie opiekowałam. I z tego co wiem, w ten sposób chyba najlpiej szukać pracu jako opiekunka.

Na pewno we wszystkich krajach Europy Zachodniej, jest spore zapotrzebowanie na opiekunki. Społeczeństwa się tam starzeją i nie ma sie kto nimi zajmować. Dlatego całkiem fajne pieniądze na tym można zarobić. Ja byłam zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi znajomi już od kilku lat mieszkają w UK, a konkretnie pod Londynem. I chyba całkiem im na tej emigracji dobrze. W zeszłym roku kupili mieszkanie, co roku jeżdżą gdzieś na wakacje, dwa samochody na parkingu, ciuchy też raczej z tej wyższej półki. A powiem, że tylko mój znajomy pracuje na cały etat, a jego żona tylko na 3/4. No ale siła nabywcza funta jest o wiele większa niż polskiej złotówki, więc pewno dlatego ich tak na wszystko stać. Gdybym był młodszy, to pewno też bym się zastanowił czy nie wyjechać, ale chyba jest już dla mnie za późno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...