Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Monitoring na 4 kamery - prośba o pomoc


Recommended Posts

Witam. Potrzebuje pilnie kupic zestaw monitoringu na 4 kamery.

3 zew. tubowe

1 wew. kopułka.

Koszt do 2200zł.

Czy zaproponujecie coś sensownego o ile to mozliwe w tych pieniadzach?

Myśle o systemie HD . kamery nie IP bo z tego co wyczytałem to są z nimi problemy.

Rejestrator bedzie znajdował sie jakies 30 metrów od kamer. Przewody będa w peszlu przeprowadzone ziemią do innego budynku (jakie przewody?)

 

Prosze o pomoc w wyborze.

szykałem na allegro. Takie cos rzuciło mi sie w oczy :

http://allegro.pl/zestaw-do-monitoringu-4-kamery-zewnetrzne-3mpx-fv-i6633254373.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje pilnie kupic zestaw monitoringu na 4 kamery.

3 zew. tubowe

1 wew. kopułka.

Koszt do 2200zł.

Czy zaproponujecie coś sensownego o ile to mozliwe w tych pieniadzach?

 

Podobnych tematów na tym forum było już założonych z dwieście. Poświęć na czytanie o 15 minut więcej niż na napisanie tego postu to dużo więcej się dowiesz

 

Myśle o systemie HD . kamery nie IP bo z tego co wyczytałem to są z nimi problemy.

 

Więc jednak coś wyczytałeś. Tylko chciałbym widzieć gdzie takie mądrości techniczne piszą.

 

szykałem na allegro. Takie cos rzuciło mi sie w oczy :

http://allegro.pl/zestaw-do-monitoringu-4-kamery-zewnetrzne-3mpx-fv-i6633254373.html

 

W opisie najbardziej podoba mi się zdanie "oparty o podzespoły jednego z najlepszych światowych producentów - HQ Professional System CCTV" :D

 

Gdzie takie perełki wyszukujesz? :) Przecież z samego zdjęcia już widać że to jakaś marna zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być kanał/ rura z możliwością dokładania/ wymiany mediów - ok Jeżeli to ma być tylko peszel ochronny bez zapewnienia jego szczelności, kable układać bezpośrednio w ziemi z odpowiednią podsypką, peszel może zadziałać jak drenaż i drastycznie skrócić żywotność kabli.

popatrz za kamerami analogowymi HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód UTP żelowany ziemny.

 

Kamery polecam jedynie Dahua bądź HIKVISION, producenci chińscy ale solidni. technologia HDCVI oraz HDTVI pozwoli na obraz HD nawet na przewodzie koncentrycznym ale warto puścić już UTP i zastosować transformatory TR-1, zostanie już struktura na ewentualną rewitalizacje za lat parę.

 

Dysk przystosowany do rejestratora polecam WD Purple.

 

Dobry Zasilacz. PULSAR ?

 

do 2500 cos sie złoży. odezwij sie na PW cos tam dopomogę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Przecież o kolejny zestaw dla frajerów. Opis pełen super hiper itp frazesów, a konkretów jak na lekarstwo.

W ramach zestawu wciskają koledze badziewny kabel, zbyt słaby zasilacz i łączówkę lz1 która niczego nie umożliwia bo równie dobrze przewody można połączyć bez niej, ale za to nie ma tego co mieć powinna, czyli bezpieczników na każdy kanał. Dysk niby do pracy ciągłej, tyle że nie podano jego marki. Ale za to mamy kamery 3MPx, które może się okazać, że w końcowym rezultacie zapewniają niższą rozpoznawalność niż dobrej firmy na dobrych podzespołach jedynki albo dwójki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kabel żelowany ziemny, najlepiej koncentryk z linią zasilającą, kamery Full HD-CVI BCS, rejestrator 4 kanałowy BCS, odpowiedni zasilacz. Spokojnie zmieścisz się w kwocie 2500 zł. Zawsze możesz wynegocjować przyzwoity rabat.

 

--

Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...