Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MŚ'06 w piłce nożnej - komentarze


preev

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Naprawdę???????

Wierzyć mi się nie chce!

Kto mnie uszczypnie? Byle nie boleśnie!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benicio! Levandinio - super ksywa :D :D !!!

Meczyk oglądałem od 53minuty, potem dopiero pokazywali parę akcji z 1 połowy. Co do Franka to : 1. strzelił bramkę, 2. podał do Mili ładnie w tempo - przy drugiej bramce, 3. podał do Krzynówka - ładnie i sprytnie - przy trzeciej bramce. Jakoś potrafił ograć dwóch rosłych Walijczyków, ładnie grał w odbiorze. Ale, ale zwracam uwagę, że zmiana gry była też związana z wejściem na boisko Mili. Nie wiem jak grał Kałużny w 1 połowie, ale w drugiej to była katastrofa. Manewr z przesunięciem Szymka na pozycję defensywnego pomocnika i wejściem Mili uspokoił środek pola, Mila grał bardzo aktywnie, nie bał się pojedynków 1 na 1 i wreszcie nie pokładał się na boisku przy byle kontakcie z przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
A co tu komentować :D.

Awans jest pewny - mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć jakiś mecz na żywo. Wybieramy się z kumplami.

 

Dla mnie na dzień dzisiejszy Polska od awansu jest bardzo daleka. Co prawda II miejsce w grupie mamy już zaklepane, ale z awansem mogą być naprawdę spore problemy.

 

Przeanalizujmy:

 

Zakładam, że wygrany z Austrią i Walią oraz przegramy z Anglią. Będziemy mieli 24 punkty (8 zwycięstw i 2 porażki).

W barażach nie mamy szans, gdyż możemy trafić np. na Hiszpanię, Francję.

 

Wiadomo że 2 drużyny z drugich miejsc awansują do finałów bezpośrednio. I to jest jedyna szansza Polski na awans.

 

Polska rywalizuje o te dwa wolne miejsca z Chorwacją/Szwecją (grupa 8) oraz Holandią/Czechami (grupa 1).

 

Jesli chodzi o grupę 8 to drugie miejsce zajmie prawdopodobnie Szwecja.

 

Zostały jej jeszcze do rozegrania następujace mecze:

 

03.09.2005 -

Szwecja -:-Bułgaria (Szwecja wygra)

07.09.2005 -

Węgry -:-Szwecja (Szwecja wygra)

- 08.10.2005 -

Chorwacja -:-Szwecja (Remis)

12.10.2005 -

Szwecja -:-Islandia (Szwecja wygra)

 

Szwedzi mieliby wtedy 25 punktów i lepszy bilans bramek od Polaków. Szwedzi jadą na mistrzostwa, a my musimy liczyć na poważne podknięcie

Czechów.

 

Czesi mają dotychczas tylko jedną porażkę i do rozegrania następujące mecze:

 

03.09.2005 -

Rumunia -:-Czechy (remis)

07.09.2005 -

Czechy -:-Armenia (Czesi gromią Armenię)

08.10.2005 -

Czechy -:-Holandia (zwycięstwo Czech)

12.10.2005 -

Finlandia -:-Czechy (zwycięstwo Czech)

 

Czesi będą mieli wtedy 1 porażkę i 1 remis, co po odrzuceniu wyników z najgorszą drużyną grupy da im 25 punktów. Czesi jadą na mistrzostwa.

 

Jedyną szansą dla Polski jest wygrana Rumunii z Czechami i chociaż remis w meczu Czechy-Holandia, ale zaistnienie obu tych wyników nie jest zbytnio prawdopodobne.

 

Przyjdzie więc nam się słono rozczarować tej jesieni, gdyż prawdopodobnie nie wygramy rywalizacji z Czechami i Szwedami, a w barażach dostaniemy lanie od drużyny pokroju Francji.

 

Pozdrawiam wszystkich kibiców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...