Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MŚ'06 w piłce nożnej - komentarze


preev

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 228
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Znowu przegraliśmy :(

Wyszło, jak zwykle.

Dobrze, że chociaż awansowaliśmy.

 

Eliminacje się skończyły, pora na podsumowanie.

 

Grupę mieliśmy łatwą jeśli nie liczyć Anglii. Nasza grupa trochę przypominała grupę eliminacyjną do MŚ 2002. Wygraliśmy ze słabszymi rywalami i właśnie chwała nam za to, ale z silniejszą Anglią nie potrafiliśmy nawiązać walki (dwie porażki 1:2). W tamtych eliminacjach przebojem był Olisadebe, a w tych bez wątpienia Frankowski. Szkoda, że z jakiś niezrozumiałych względów nie znajduje on uznania w oczach trenera - Pawła Janasa. Janas z uporem maniaka stawia na Rasiaka. Nie trzeba być znawcą piłki, żeby zauważyć, że Rasiak gra w reprezentacji bardzo słabo. Nasza obrona spisuje się źle. Tracimy dużo goli.

Generalnie z taką grą jak obecnie nie wróżę naszej reprezentacji dobrego występu w Niemczech. Jest jednak jeszcze sporo czasu i wiele można przez ten czas zrobić. Może pojawią się jacyś nowi zawodnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Janas nie przeprosi się z Frankiem i nie będzie stawiał na Ediego to Korea stanie się miłym wspomnieniem gdzie coś wygraliśmy, a co do Rasiaka to tak zgrał się z kolegami z ligi angielskiej,że tylko im podawał :wink: (prawie 100% skuteczności) ale to faktycznie chyba jedyna miłość Janasa (dodać trzeba, że ślepa) bo trzymał go do końca. A swoją drogą najlepiej polacy grali gdy prowadziła Anglia..........

Ale i tak gratulacje za awans. Biorąc pod uwagę, że w naszej drużynie jest 7 graczy będących podstawowymi graczami niezłych klubów (Dudek, Boruc (szkoda,że obaj bramkarze- bo brakuję nam zawodników pola) Smolarek,Krzynówek , Szymkowiak, Frankowski, Żurawski) i dalej kilku zmienników. Jak zabrakło Krzynówka i Szymka to nie było drugiej lini i tak dzięki Frankowi i najlepszemu na boisku Borucowi ( nie wiem czy w tej chwili nie jest to najlepszy nasz bramkarz) wracamy z Menchesteru z twarzą

Rację miał Boniek twierdząc że paranoją jest to że kraj w którym: meczami się handluje. nie ma szkolenia zawodników od juniora począwszy. piłka klubowa na rynku europejskim nie istnieje, drugi raz z rzędu awansuje do mistrzostw świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Na reprezentacje to chyba nie ma on na razie szans. Już bardzo dawno nie było takiego natłoku w śród napastników :). Ale chyba wyjdzie to nam na zdrowie. w czasie gry nic nie pokazał, ale jak rasowy napastnik - dostał piłkę i szczelił, podobno pieknego gola. Mam nadzieję, że sobie obejrzę dziś w wiadomościach sportowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem wogóle zadziwiony, ze takie mecze sa organizowane ??? Co one dają poza tym, że sprawdzi sie kilku pilkarzy, ktorzy w 99% pozniej nigdzi i nigdy nie graja w reprezentacji ... Wiem ze trzeba ich sprawdzac, ale powinno sie to robic w meczach z lepszymi druzynami i nie na zasadzie wszyscy naraz ...

 

Piechna strzelil pieknie, Mila na tle takiej druzyny gra naprawde dobrze, szkoda ze na tle innych wypada o niebo gorzej ... a Głowacki ??? czy ma jeszcze szanse na kolejne próby ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...