Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

BUDZIMY ŚPIĄCĄ KRÓLEWNĘ - Pomóżmy Dominice obudzić się - TU LICYTOWALIŚMY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 640
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak tu się pięknie dzieje...adresy fruwają, dobre słowa płyną, dobre myśli serca rozgrzewają....a w grudniu....a grudniu tradycyjnie już powtórka z tej pożytecznej rozrywki. Zapraszamy w imieniu podopiecznych Ogniska Marymont :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszysko gra i bucy :)

Zgodnie z zyczeniem bpis dzieło Franka (i nie tylko) poleci do Kliniki do Dominiki.

Adres Mmelisy już mam od Żelki :)

 

Melisko, czy chcesz, abym coś w książce napisała? Daj znać mailowo :*

 

Redakcjo droga, także na sygnał czekam w sprawie przesyłki ksiazki. Jeno na maila nie na pw tutaj ;-)

Edytowane przez AgnesK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bpis, cieszę się ogromnie i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko!

 

Prababko, też czekam na adres Bogusława. chciałam wczoraj wysłać na ten co mam od zeszłego razu - aukcji forumowej, ale nie wiem, to forum budowlane, ludzie się budują i przeprowadzają, więc czekam. W sumie komplet może poleżeć w pudełku, nie zepsuje się. Będzie okazja i adres, to wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo się tu działo w niedzielę, ale musi być 8 z przodu więc domawiam 6 uśmiechów :) i "STAN KONTA - 7940zł + 60 = 8000 zł"

 

artix1 - napisz do mnie proszę na [email protected] ws projektu

 

MAMY 8000 zl.

SUSPENSER dziekujemy pieknie n015.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelciu Kochana o030.gif we wtorek ( u mnie jeszcze jest wtorek :D ) dotarly do mniePRZEPIEKNE pisanki od Zelki , oczywiscie z gratisem :hug:, sa tak piekne ze nawet nie wiem jak je opisac w jednym zdaniu . Moze napisze tak - kto jeszcze Zelkowych ozdob nie ma , nigdy nie wylicytowal czegos co Ta Kobieta swoimi spracowanymi recami zrobila to NIECH ZALUJE !!!!!! , te prace sa bezcenne .

BARDZO , BARDZO dziekuje :hug:i z niecierpliwoscia czekam na grudzien oraz kolejna aukcje dla Ogniska Marymont na prace dzieciakow oraz naszych Kochanych FORUMOWYCH DARCZYNCOW ( na Twoje Zelciu tez :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, Ty kochana jesteś bardzo! Cieszę się ogromnie, raz, że mogę pomóc, a drugie, że te moje tworki trafiają zawsze w Dobre Ręce. A widziałaś, że nie zmieścisz tego, tak jak chciałaś w tamtą miseczkę w kształcie jajka. Tam wejdzie tylko jedna sztuka. Koszyczek trzeba mieć. Do koszyczka serwetka naszej Prababki i dopiero pisanki i będzie super. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Moze napisze tak - kto jeszcze Zelkowych ozdob nie ma , nigdy nie wylicytowal czegos co Ta Kobieta swoimi spracowanymi recami zrobila to NIECH ZALUJE !!!!!! , te prace sa bezcenne .

BARDZO , BARDZO dziekuje :hug:i z niecierpliwoscia czekam na grudzien oraz kolejna aukcje dla Ogniska Marymont na prace dzieciakow oraz naszych Kochanych FORUMOWYCH DARCZYNCOW ( na Twoje Zelciu tez :lol2: )

 

Hmm już żałuję i czekam na zaproszenie do grudniowej aukcji, żeby to nadrobić :yes:

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów obecnej aukcji - było przemiło w niej uczestniczyć i z przyjemnością będę brał udział w kolejnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, Ty kochana jesteś bardzo! Cieszę się ogromnie, raz, że mogę pomóc, a drugie, że te moje tworki trafiają zawsze w Dobre Ręce. A widziałaś, że nie zmieścisz tego, tak jak chciałaś w tamtą miseczkę w kształcie jajka. Tam wejdzie tylko jedna sztuka. Koszyczek trzeba mieć. Do koszyczka serwetka naszej Prababki i dopiero pisanki i będzie super. ;-)

 

Mam wiecej miseczek roznej wielkosci :D , a koszyczkow rowniez caly zestaw i oczywiscie serwetki Prababki koniecznie musza tam byc :hug:

 

Hmm już żałuję i czekam na zaproszenie do grudniowej aukcji, żeby to nadrobić :yes:

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów obecnej aukcji - było przemiło w niej uczestniczyć i z przyjemnością będę brał udział w kolejnych :D

 

To juz czuj sie zaproszony :hug:

Pozdrawiamy cieplutko Wesolych Swiat :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...