Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Murek betonowy bez daszku?


Recommended Posts

Witam,

Sprawa wygląda następująco. W ogrodzeniu frontowym działki mam zrobiony murek betonowy szerokości 20cm i długości 200cm.

Do tego obłożony jest styropianem 2cm na to siatka+klej. W tym tygodniu będę go tynkował i szukałem daszków betonowych na górę.

Mówiąc szczerze te daszki mi się poprostu nie podobają. Dlatego moje pytanie brzmi czy są konieczne jeśli murek jest pełny w całości lany z betonu?

 

Jeśli nie są konieczne to czy górę murku mogę poprostu wytynkować?

 

Z góry dziękuje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokarz zdęcia po 5 latach.

 

Domyślam się , że uważasz, że już się rozpadły albo są w złym stanie :) To bym napisał zamieszczę parę zdjęć daszek przed wejściem do domu też jest .

Wadą płaskich jest to, że śnieg na nich zalega, ale wyglądają "bajkowo"

Zdjęcia z lata 2016, zimy 2017 i wiosny 2017.

przedostatnie zdjęcie z 2012 wejście do domu widoczne na zdjęciu - daszek nie jest pod okapem. i ostatnie na wiosnę po zimie jak już stały odniesienie do pierwszego zdjęcia gdzie już działka zarosła.

IMAG0749.jpg

IMAG1232 (2).jpg

IMG_0504.jpg

20120831562.jpg

IMG_1275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie kolego daszki betonowe - lat 5, nic się im nie robi - w przeciwieństwie do cegieł klinkierowych które wymagają gruntownego czyszczenia - w tym roku.

 

Ławeczka jest młodsza ma 3 lata - ale wykonana w tym samym stylu- waży ok 200kg

IMG_0597.jpg

IMG_0598.jpg

IMG_0600.jpg

IMG_0601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...