Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łazienka na piętrze ze skosem -prośba o pomoc


Nataly

Recommended Posts

łaz-sufit1.jpg

Skos to niebieski prostokąt, różowy kształt to obniżony sufit a żółte paski to szczeliny zostawiona na ledy które będą podświetlały dwie ściany (zabudowane wnęki po obu stronach komina).

Nie wiem ile halogenów potrzeba - może mniej niż zaplanowałaś a może więcej, przez ten skos zabierający dużo sufitu trudno mi powiedzieć. Mam nadzieje, że ustawienie sprawdzi się skoro skos jest inny niż myślałam (np.da się dojść do wanny i bidetu/kibelka). Umywalki ustawiłam naprzeciwko strefy kibelkowo-bidetowej więc nie wiem czy przesunięcie ich w stronę okna da ładny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicyja serdeczne dzięki! Ponieważ fliziarz znowu przełożył termin, a mamy już urządzenia, to przymierzymy je i zdecydujemy jeszcze o zmianach :)

1. Proponujesz dod. ściankę za kabiną -wezmę to pod uwagę, bo można by wtedy w kabinie zrobić półki w ścienie -czy nie będzie przecieków i czy można dać LED 12V?

2. Liczba halogenów -może lepiej równomiernie je ułożyć, a potem można dobrać moc -jak sądzisz?

3. Skos rzeczywiście dłuższy ale to odwrócony ostrosłup ze szczytem w rogu ścian i sprawdzone - będzie to dużo lepiej niż pierwotnie, nie bijemy głową :yes:

4. Umywalka podw. Koła 120cm już jest, więc przymierzymy dzisiaj i będzie decyzja

6. Sugerujesz, żeby nie rzucać światła z pasków LED na skos, a tylko na 2 ściany. Nad prysznicem do skosu jest 50cm i obawialiśmy się, że to za mało, żeby zostawiać szczelinę przy ścianie, ale oczywiście Twoja propozycja jest b. spójna. Pytanie jaka szczelina od ściany, żeby efekt był OK? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...