Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy do kompleksowego wykonania hydrauliki w domu jednorodzinnym. Do zrobienia jest dosłownie wszystko, tj.: instalacja wodna, kanalizacja, ogrzewanie (podłogówka na całości - łącznie ok. 135m2), kotłownia, odkurzacz centralny, zmękczacz wody.

Poszukuję również ekipy do wykonania rekuperacji.

 

Proszę o namiary na sprawdzonych i uczciwych fachowców nie odstawiających fuszerki. Dom buduję dla siebie i ma mi służyć przez lata.

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy do kompleksowego wykonania hydrauliki w domu jednorodzinnym. Do zrobienia jest dosłownie wszystko, tj.: instalacja wodna, kanalizacja, ogrzewanie (podłogówka na całości - łącznie ok. 135m2), kotłownia, odkurzacz centralny, zmękczacz wody.

Poszukuję również ekipy do wykonania rekuperacji.

 

Proszę o namiary na sprawdzonych i uczciwych fachowców nie odstawiających fuszerki. Dom buduję dla siebie i ma mi służyć przez lata.

 

Pozdrawiam

Marcin

Witam jestem zainteresowany zleceniem wykonania instalacji u pana mam duże 20 letnie doświadczenie w instalacjach na forum doradzam ludziom od 2006 roku czyli od 11 lat może pan sprawdzić na forum mam w dziale ogłoszenia dział doradczy co do robocizny instalacja wod-kan od 2000 do 2500 zł instalacja ogrzewania podłogowego 135 m2 x 40 zł = 5400 zł montaż 1 rozdzielacza szafki oraz rur przesyłowych 200 zł jeżeli dom piętrowy 2 rozdzielacze 400 zł ,instalacja centralnego odkurzacza 1400 zł ,automatyka podłogówki siłowniki listwa sterująca oraz termostaty 1000 zł ,kotłownia jeżeli gazowa 2000 zł jeżeli stałopalna czyli drewno węgiel pelety ito. z racji rozbudowanej automatyki i potrzeby zastosowania bufora ciepła 3500 zł zespół filtrów i zmienkczacz wody 500 zł. rekuperacji niestety nie wykonuję jeżeli jest pan zainteresowany moją ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel 509902507 jestem do pana dyspozycji i odpowiem na pana każde pytanie ze swojej strony gwarantuję profesjonalizm w podejściu do tematu pozdrawiam i czekam na kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany zleceniem wykonania w pana domu instalacji c.o wod kan od 2006 doradzam na tym forum ludziom w sprawie ogrzewania można sprawdzić mam dział doradczy założony na tym dziale ogłoszenia co do konkretów to sprawa robocizny wygląda następująco

instalacja wod kan od 2000 do 2500 zł

zespół filtrów i zmiękczacz wody 500 zł

instalacja ogrzewania podłogowego 135 m2 x 40 zł za 1m2 = 5400 zł

1 rozdzielacz uzbrojenie szafka rury przesyłowe 200 zł w domu piętrowym są z reguły 2 szt więc 2 x 200 = 400 zł

automatyka podłogówki listwy sterujące siłowniki termostaty 1000 zł

odkurzacz centralny 1400 zł

kotłownia i tu jeżeli kocioł gazowy 2000 zł jeżeli stałopalny 3500 zł z racji potrzeby zastosowania bufora ciepła, dodatkowej automatyki

rekuperacji niestety nie wykonuję nie mam w tej dziedzinie doświadczenia

Jeżeli zainteresowała pana moja oferta lub ma pan pytania zapraszam do kontaktu pod nr 509902507 jestem do pana dyspozycji ze swojej strony gwarantuję pełny profesjonalizm w temacie wyżej wymienionych instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...