Gość mtdeusz 09.02.2019 11:57 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 9 Lutego 2019 W internecie są ogłoszenia.I raczej wększe ilości ,może nie całą patelnie ale większe ilości. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
jasiek11 09.02.2019 12:08 Zgłoś naruszenie Udostępnij Napisano 9 Lutego 2019 Za 350 zł to min. 24 tony. Przy zakupie 1-2 ton cena jest dużo wyższa. W każdym bądz razie tylko takie oferty znalazłem. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania
Recommended Posts
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.