Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasz prosty , parterowy, indywidualny domek


Recommended Posts

Witaj Danusiu... Dziękuję i Dla Twojej rodzinki też Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku....

 

U nas oczywiście przerwa... Zasypane wszystko śniegiem, chociaż już w tym tygodniu ma się ocieplić i pewnie śnieg zniknie...

 

Z nowości mamy już kupione bloczki na fundament, tzn część ... Mamy również żwir... Czekamy na pogodę i będziemy działać dalej...

 

baa540ae90b3154bmed.jpg

 

f085bf8bcda777f0med.jpg

 

cdab726d4379bf74med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hmmm....

 

Dość ciężki to dla mnie temat, bo chyba jeszcze nie mam konkretnej wizji naszego domku.

Kiedyś oglądałam jakieś fotki kuchni i spodobały mi się dodatki drewna.. Może właśnie blaty zrobić takie drewniane lub z jakiegoś laminatu.. Nie wiem dokładnie..

 

Zdjęcia zapożyczone..

 

8fdb2f79b4c24169med.jpg

 

e935006934f0bbe8med.jpg

 

Jeżeli chodzi o łazienkę to myślałam , żeby połączyć również z drewnem, żeby był jakiś motyw przewodni naszego domku..

Ale spodobała mi się również taka kogoś wizja...

Zdjęcie zapożyczone..

 

0a5b29d6e8a19654med.jpg

 

Piękna łazienka...

 

Także dylematów mnóstwo... Pomysły jakieś są... Może w trakcie będzie łatwiej.. Chciałam kiedyś nawet spróbować zrobić jakiś projekt mojej kuchni, ale nie umiem chyba.. Te programy jakoś mi nie pasują..

 

Pozdrowionka.. Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) przez 1,5 miesiąca pogoda Was blokowała ? Az tak źle u was było, czy wykonawca nie chciał robić ?

 

Co do wizualizacji - kuchnia bardzo ładna, białe fronty + drewniane blaty nadają dużo przytulności pomieszczeniu. W przeciwieństwie do wysokiego połysku.

Łazienka z motywem drewnianym - też się nad tym zastanawialiśmy i zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Do kogo nie pójdziemy, to widzimy te same wiariacje z płytkami imitującymi drewno. Nam już się ten pomysł przejadł, pójdziemy w innym kierunku, na pewno rezygnując z "drewna" na podłodze.

Ekspertem nie jestem, ale zaproponowana powyżej łazienka raczej będzie się gryzła z pokazaną wcześniej kuchnią. To zupełnie inne style - kuchnia skandynawska a łazienka glamour. Myślę, że warto utrzymać wszystkie pomieszczenia w podobnym charakterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mku7i Pogoda nas blokuje... Nie chcemy też na siłę nic zaczynać... Najpierw było błoto i bardzo mokro, później temperatura na minusie, śnieg a teraz idzie odwilż.

Murarz najchętniej by już robił, ale lepiej poczekać chwilkę dłużej niż zaczynać i co chwilę mieć przerwę...

 

Właśnie taka kuchnia mi się spodobała...Może i taka też zostanie ;)

Wiem, że łazienka nie pasuje to kuchni... Ale po prostu wpadła mi w oko ... Ja myślałam o szafce w łazience jakiejś drewnianej albo z taką okładziną.. Podłoga raczej nie w kolorach drewna... Myślę o jakiś jasnych kaflach ...

 

Powodzonka i lepszej pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, witam....

 

Póki co mamy przestój. Czekamy aż przyjdą ładne dni... Nic nowego się nie dzieje...

 

Tzn zadziało się ;) Tworzę kronikę budowy... Album ze zdjęciami...

 

4e10e4e49dcf83f9med.jpg

 

dbfc197af64c34efmed.jpg

 

Na pierwszej stronie chcę zapisać osoby, które nam pomagają, ważne daty, ilość pieniążków wydanych...

 

A wy robicie coś takiego? Czy jedynie tutaj macie swoje wspomnienia?

Ja od jakiegoś czasu wywołuję zdjęcia i wklejam do albumów... Jak dla mnie lepiej mieć coś na papierze widocznego :)

 

Pogody wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...

Danusiu dziękuję za życzenia... Już prawie po Świętach , ale dla Was wszystkiego dobrego na ten rok, żeby coś dobrego wyszło w związku z waszymi marzeniami :)

 

U nas narazie nic się nie dzieje.. tzn mamy raz pomalowane smołą ławy... Na drugi dzień padał śnieg,więc nie rozpieszcza nas pogoda...

Czekamy na słonko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Aktualny stan u nas jest taki...

 

fca9335953550049med.jpg

 

Fundamenty już dobiegają końca :) Jeszcze wieniec wzmacniający, trochę piasku ( ok 45 ton ) chudziak i będzie :D

 

Pogoda dopisuje,więc udaje się pracować. System gospodarczy się sprawdza...Pomaga teść, szwagier, kuzyn, sąsiad i my - inwestorzy...

 

Pozdrawiam zaglądających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifaj Danusiu

Jeszcze troche do.scian... dzisiaj skoncza zalewac wzmocnienie fundamentow -wieniec..

Zamowiony jest styropian na ocieplenie fundamentów i bloczki solbet :)

 

Jeszcze musimy zagęscic piach i zamowic jeszcze 6 wywrotek tego piasku.. potem drugie zagęszczenie i chudziak...

Ale już oko cieszy :)

Niech pogoda dopisuje a bedzie ok.. powoli do celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...