Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jakie okna preferujesz? (ocena jak najbardziej subiektywna wskazana :) )  

1 100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakie okna preferujesz? (ocena jak najbardziej subiektywna wskazana :) )



Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 335
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drewniane są dużo ładniejsze, ale dobre muszą być drogie. Wybieram więc tańsze, plastiki

Tańsze.. albo i nie. Zależy do czego porównujemy. Jak ktoś kupuej tanie, białe.. to faktycznie jest róznica. Jeśli szuka się czegoś lepszego to już słowo "tańsze" może być złudne.

Podobno co trzeci klient w Oknoplaście wybiera Platinium. A ono w kolorze kosztuje jak dobre drewniane okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas właśnie wstawione PCV - kolor złoty dąb obustronnie :D

 

Wyczytaliśmy w różnych mądrych publikacjach,

że w chwili obecnej przyzwoite plastikowe okna niczym nie ujmują tym drewnianym.

To już nie te PCV-ki z przed kilkunastu lat. No może ceną :)

Reszta to już kwestia gustu i zasobności portfela :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
może Twój klient miał kataraktę???

jak drewno powiadasz? to jak w reklamie piwa Zywiec - prawie to samo.... czyni różnicę

 

Klient nie miał katarakty :)

Różnica pomiędzy oknami stają się coraz bardziej kwestią gustu, a coraz mniej parametrów i zasobności portfela.

Podobne dyskusje prowadzą zwolennicy styropianu z zwolennikami wełny i ... wcale nie prowadzi to do jednoznacznych wniosków.

Można uprościć i twierdzić, że okna drewniane kupują ludzie sentymentalni, a pcv praktyczni.

To tak jak w reklamie - Jeśli nie widzisz istotnej różnicy, to po co przepłacać ;)

 

Zagłosowalem na pcv i takie kupię.

Edytowane przez sepoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaznaczyłam drewniane z wielu powodów .byłam uzytkownikiem jednych i jestem drugich Nigdy wiecej plastiku w moim domu !! Pomózcie mi podpowiadajac gdzie mogę wejśc aby nauczyć sie poruszania na tym forum .Jestem zalogowana juz ponad rok i nadal nie wiem jak na tym forum funkcjonować Chce założyc Dziennik Budowy mieć znajomych ,działać w grupach ,wymieniac doswiadczenia ,cieszyc sie i przyzywać z Wami swoja budowę oraz zycie .Zaczęłam juz budowę ,ale za nic nie potrafię sie poruszać na tym forum.Czy istnieje tu jakiś dział który uczyłby poruszania sie na tym forum? bardzo serdecznie Was wszystkich pozdrawiam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałam za plastikami. Zdecydowały względy praktyczne. Poza tym u mnie będą szare więc wydaje mi się iż lepiej ten kolor wygląda na plastiku niż na drewnie. Będę też rozważać aluminium ale nie wiem czy tu mnie cena nie zwali z nóg. Gdybym chciała okna które miałyby być o strukturze i kolorze np. dębu to pewnie wtedy bym miała większy dylemat. Chociaż ostatnio oglądałam u jednej z forumowiczek okna plastikowe w kolorze dębu to naprawdę wyglądały super i naturalnie.

Podsumowując - dobrze, że jest wybór i jakość produktów też już coraz lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...