Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jakie okna preferujesz? (ocena jak najbardziej subiektywna wskazana :) )  

1 100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jakie okna preferujesz? (ocena jak najbardziej subiektywna wskazana :) )



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 335
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drewniane czy plastikowe- to obojętne bo wyglądają i sprawują się tak samo, ważne by były z dobrych firm/nie najtańszych/.

 

No ale w lepszym tonie jest posiadanie drewnianych okien więc zależy czy cię to bierze czy masz po prostu własne zdanie...

 

Ja lubię wyłącznie białe okna więc będą plastiki Deuceunica/ super białe, sprawdzone osobiście/. Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

wiec jednak PVC gora ;)

chyba stworze niebawem ankiete - "jakie zalety PVC przewazaja przy ich wyborze" :) (choc odpowiedz chyba znam - nikt nie lubi malowac ;) i wie ze z wiekiem coraz trudniej pedzel utrzymac ;) i wzrok coraz slabszy :( )

 

Drewniacy :lol: - do boju!! na barykady!! nie dac sie !!! Partyzanci laczcie sie :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane czy plastikowe- to obojętne bo wyglądają i sprawują się tak samo, ważne by były z dobrych firm/nie najtańszych/.

 

No ale w lepszym tonie jest posiadanie drewnianych okien więc zależy czy cię to bierze czy masz po prostu własne zdanie...

 

Ja lubię wyłącznie białe okna więc będą plastiki Deuceunica/ super białe, sprawdzone osobiście/. Ela

Też mam takie same, z szarymi uszczelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wynik tej sondy nie zaskakuje. Z roznych powodow powoli drewno odchodzi w zapomnienie. Wygrywa wygoda i lenistwo ;). Na dodatek wizualnie nie sposob dostrzec roznicy z kilku metrow. Ba! Powiem wiecej - coraz czesciej PVC wyglada jakby naturalniej od prawdziwego drewna - to opinia klientow, ktorzy mieli okazje zamawiac okleinowane PVC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...