Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

AGD do zabudowy 2017


gosia1589

Recommended Posts

witam,

jestem nowa na forum, bardzo proszę o wasze opinie na temat sprzętu do zabudowy. Poniżej podaję produktu które zostały wybrane po wnikliwej analizie:

mikrofala bosch HMT84M654

piekarnik bosch HBA43T150E

płyta gazowa amica PG6411SR

lodówka samsung BRB260034ww lub BRB260187ww

zmywarka bosch smv46KX02E lub beko din28220

okap gorenje DKF6045ET

pralka (wolnostojaca) beko WMN71243PTLMB3 lub samsung WF70F5ECW2W

 

rozważałam wybór mikrofali i piekarnika z serii 6 ale jest droższa wiec wybrałam 4.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ przeanalizowałam wiele postów i stron, ale z tego wszystkiego mam tylko mętlik w głowie i nie wiem co wybrać . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tez jest dla mnie ważna, natomiast przy ich wyborze sugerowałam się technologiami, ilością funkcji/ programów ( chodziło mi o to aby były funkcje potrzebne do codziennego uzytku a nie zbędne bajery), klasa oszczędności, pojemnością.

wiem ze sa modele innych firm tansze ale nigdy nie wybierałam tego typu sprzętów więc boję się kupić cos co moze zepsuć sie za dwa lata . czasami moze lepiej dopłacić do pewnych firm tylko w głowie mam jedno pytanie czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tez jest dla mnie ważna, natomiast przy ich wyborze sugerowałam się technologiami, ilością funkcji/ programów ( chodziło mi o to aby były funkcje potrzebne do codziennego uzytku a nie zbędne bajery), klasa oszczędności, pojemnością.

wiem ze sa modele innych firm tansze ale nigdy nie wybierałam tego typu sprzętów więc boję się kupić cos co moze zepsuć sie za dwa lata . czasami moze lepiej dopłacić do pewnych firm tylko w głowie mam jedno pytanie czy warto?

 

Niestety niezależnie od producenta sprzęt ma "coraz krótszy termin przydatności" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...