Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Meble


albiniakow

Recommended Posts

Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [sPAMER] myślę, że są ok :) Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 3 years później...
Jak meble, to tylko na wymiar :D Może trochę drożej - chociaż nie zawsze! Ale w efekcie wychodzi taniej. Meblegotowe to zawsze dużo słabsza jakość i szybciej trzeba wymienić. Meble zrobione na wymiar, jak są dobrej jakości posłużą kilka a nawet kilkanaście lat. A nie musisz iść na żadne ustępstwa i umeblujesz dokładnie tak, jak cchesz! U nas w całym domu meble robiła :spam: - Mają siedzibę w Krakowie i chyba w Nowym Sączu, ale z tego co wiem to pracują w całej południowej polsce, a może i dalej - pewnie zależy od zlecenia :) Ale meble mamy już piąty rok i nic się nie dzieje. A dodam, że w łazience mamy drewniane szafki i blat, o co wszyscy się boją a tu są tak wykonane, że woda im nie straszna :cool: Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 9 months później...
Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [sPAMER] myślę, że są ok :)

 

Cześć Polecam sklep K&B London mają tam dużo ciekawych mebli link do strony na dole

:spam:

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witajcie! Właśnie kończy się remont w moim nowym mieszkaniu. No właśnie, pozostało kupić tylko meble. Przeszukałam tyle sklepów, oglądałam.. ale stacjonarnie nie ma nic ciekawego! Polecicie jakiś sklep internetowy, bo mi udało się znaleźć takie [sPAMER] myślę, że są ok :)

 

Serdecznie polecam :spam: Meble w świetnej jakości!

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...