Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


helism

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam. :smile: :smile: :smile:

Wreszcie coś się tu dzieje. Też mamy projekt z Muratora: D-21 z przeróbkami. Jeżeli czytasz posty to może już wiesz, że mieszkamy, choć daleko nam do stanu wykończonego (chyba, że wykończenia się). Ciekawa jestem jaki macie projekt i oczywiście gdzie dokładnie budujecie. Wszak Koszyce Wielkie nie są daleko, parę razy w tygodniu jeżdżę tędy do pracy. My mieszkamy z drugiej strony KM, na pograniczu Zgłobic (ul. Pracy).

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: helism dnia 2002-10-22 15:28 ]

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: helism dnia 2002-10-22 15:29 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sąsiadko zza miedzy.Faktycznie budujemy domy na rzut cegłą.My przy Północnej-D08 z Muratora-typowy parterowy.Zawsze marzyliśmy o takim,no i czasem marzenia się spełniają.Do wprowadzenia potrzeba jeszcze co najmniej drugie tyle pieniążków.Więc budowa trochę potrwa.Narazie cieszymy się tym co mamy i podziwiamy prawie skończony dach.W tym roku planujemy jeszcze ocieplenie fundamentów i jak dobrze pójdzie to instalację elektryczną.Jak Wam się mieszka w nowym domu?Pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest lekko, ale ważne, że na swoim i to przeważa wszelkie niedogodności. Cokolwiek sie zrobi, to już cieszy. Obejrzałam sobie Wasz projekt na stronie Muratora, więc już wiem za czym się mam rozglądać w czasie spacerów po okolicy. Gdybyście potrzebowali namiary na fachowców, to służę naszymi. W zasadzie mogę polecić wszystkich prócz elektryka (choć już mam namiary na innego - robił nam instalację alarmową). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
Witam,witam ja również nie mam zbyt dużo czasu aby siedzieć przy kompie.Cieszę się,że dotarłaś na Północna.Ja narazie na spacery się nie wybieram ale w przyszłośći napewno dojdę do Zgłobic.Jak narazie to walczymy z ziemią,ubzdurały mi się skarpy no i teraz mam za swoje.Nie dość ,że pochłoneły mnóstwo kasy to i praca ciężka-mam nadzieje ,że efekt końcowy chociaż mnie zadowoli.A co u Was?Wykończone na 102 czy wykończeni jesteście? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestesmy wykonczeni. My tak sobie powolutku, w miarę sił i środków. Właśnie niedawno założyli nam stałe łącze internetowe w nowym domu. Telefonu nadal nie zamierzają założyć. W środku od lutego pracujemy nad kuchnią i myślę (a nie "mam nadzieję"), że w wakacje ją skończymy. Wczoraj zamówiliśmy szafę wnękową w "Świcie". Na zewnątrz krajobraz zmienia się bardzo powoli, pracujemy nad tarasem. Sąsiad wybudował ogrodzenie wysokie na 2,5 metra :o .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czasem przy kawce i papierosku coś tam sobie czytam ,siedząc na tarasie.A we środę była z nami córka ,niechętna do prac ziemnych i prawdopodobnie to ją widziałas.I ja i ona jesteśmy szatynkami ,ale nie ten wiek :lol: Następnym razem wstąp na kawkę.Zapraszamy :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 2 years później...
  • 3 weeks później...

Ja także dopiero teraz znalazłam wątek Tarnowski, jakaż radość mnie ogarnęła :D .

Co prawda obecnie budujących tu raczej nie ma, bo jak sądzę @si@ i helism już dawno we własnych domkach mieszkają!

 

A Ty toomas, jesteś w trakcie budowy, jeśli tak to gdzie się budujesz?

 

My jak na razie jeszcze nie zaczęliśmy, mamy działkę, projekt, ekipę i kierownika, czekamy na pozwolenie na budowę. W planach na ten rok jest tylko fundament. Domek powstanie w Oleśnie k. Dąbrowy Tarn.

 

Pozdrawiam!!

Aga P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty toomas, jesteś w trakcie budowy, jeśli tak to gdzie się budujesz?

 

My jak na razie jeszcze nie zaczęliśmy, mamy działkę, projekt, ekipę i kierownika, czekamy na pozwolenie na budowę. W planach na ten rok jest tylko fundament. Domek powstanie w Oleśnie k. Dąbrowy Tarn.

 

Pozdrawiam!!

Aga P.

 

Mieszkam ale jeszcze buduje...nie wszystko jest skończone, na zewnątrz jeszcze dużo roboty, i piętro jeszcze nie wykończone:) Ale prace sie ida do przodu...Buduje w Zgłobicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
Ja też witam budujacych z Tarnowa i okolic. My budujemy w Koszycach ale to na razie poczatki - sciany fundamentowe zalane. teraz bedziemy izolować i ocieplac fundamenty i zasypywać je. Matko ile potrzeba piasku zasypowego.... :cry: mamy namiar na piasek po 25 zł/kubik. Natomiast bardzo poszukuje fajnego murarza, starannego do ułozenia oblicowania cegla klinkierową 2 kawałków ściany zewnetrznej ok 55 m2 . Moze ktos ma takie namiary . Pozdrawiam budujących. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...