Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


helism

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki TT16 jestes niezastapiony.....

Wczoraj dostalam wycene od jednego dekarza :evil: :evil: :evil:

masakra , podobno gosc swietny , ale ceny ma zabojcze .

Rozmawialam tez z innym specem od dachu ten dosc rozsadny z tym ,

ze " ktos komus "mowil iz nie jest zbyt dokladny ..... :-?

Metlik w glowie :roll:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że znalazłem wątek o Tarnowie podpinam się pod niego :)

 

Budujemy z żoną dom w rododendronach 6w w kwietniu zaczynamy materiał już skupuje i zwoże - dziś właśnie odwołałem transport betonu komórkowego :), znalazłem deski szalunkowe po 430 zl ( do ręki ) jak ktoś zna gdzie sątańsze proszę o priva pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja czekalam 2 miesiace , ale bylo to wynikiem nieudolnosci pracy architekta :

1. Zlozyla niekompletna dokumentacje

2. Zle osadzila budynek na dzialce

3. Problem z droga dojazdowa do dzialki ( brak wpisu w KW)

Dostalam dwie zwrotki dokumentow i termin na naniesienie poprawek .... dlatego wszystko trwalo 2 miechy :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Hejka Tarnowianie co taka cisza sezon budowlany w pelni a tu zero wpisow.Chcialam powiedziec ze nareszcie cos u mnie sie dzieje, w sobote bedzie zalewanie law oby jak najszybciej wyjsc z tej ziemi a potem to juz poleci mam nadzieje.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie śmiał pierwszego maila napisać w sezonie. No bo wiadomo, kto siedzi na forum ten nic nie robi :)

 

Zaraz zaraz

Kto siedzi na forum ten sie doksztalca .... zobacz o ktorej godzinie ja dokonuje wpisow :) i to po ciezkim dniu pracy .

Zobacz na grupe krakowska Ci to sie wspieraja ... Cos ta nasza tarnowska malokolezenska :( , albo dzialaja na privie i wymieniaja sie doswiadczeniami po cichu :):):?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zdecydowaliśmy się z mężem ze zaczynamy przymiarki do budowy domu. Na razie szukamy działki w okolicach Zbylitowskiej Góry (gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info). Byłabym wdzięczna za podanie namiarów jakiejś dobrej firmy budowlanej, która wybudowałaby nam dom pod klucz lub ewentualnie w stanie surowym + geodeta+ kierownik budowy. Dzięki za info. Edytowane przez siso1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...