Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


helism

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Widzę, że grupa tarnowska się rozrosła. Dawno mnie tu nie było, a jak byłam, to było nas tylko dwie. A teraz takie tłumy :D. No ale teraz będę zaglądać :D .

My od dawna mieszkamy, ale dom ciągle nie do końca urządzony, a tu już przydałby się mały remont (po wyczynach potomka).

W ubiegłym roku przykryliśmy garaż i trzeba go będzie wykończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA, oby pogoda Wam dopisała.

Roboty ziemne są najgorsze; jak mówi wielu inwestorów: "byle wyjść z ziemi...". A jeżeli ta ziemia to błoto (oby nie), to tylko współczuć.

Gdy patrzę na dzisiejszą pogodę (a za oknem ulewa jak się patrzy) to nie mogę nie porównać jej z ubiegłoroczną. A wtedy zaczynaliśmy naszą Rudbekię!

Dokładnie przed rokiem w suchu i ciepełku zasypywałem i zagęszczałem podsypkę w rozszolowanych fundamentach. A majstry straszyły, że wchodzą lada dzień, cobym się sprężał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie tarnowianie i 'okoliczniaki'.

 

Ja tam raczej ten okoliczniak, domek buduje w miejscowosci Maszkienice. Mam nadzieje ze sie moge podlaczyc do Waszej grupy :lol:

 

Domek mam juz na etapie instalacji plus wykonanie wlasciwego pokrycia dachowego (poki co dach odeskowany i opapowany).

 

Moj projekt to 'SARA' z Horyzontu.

 

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich

 

P.s.

Potrzebuje z 3 samochody dobrej ziemi, ma ktos moze jakies namiary? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie tarnowianie i 'okoliczniaki'.

 

Ja tam raczej ten okoliczniak, domek buduje w miejscowosci Maszkienice. Mam nadzieje ze sie moge podlaczyc do Waszej grupy :lol:

 

Domek mam juz na etapie instalacji plus wykonanie wlasciwego pokrycia dachowego (poki co dach odeskowany i opapowany).

 

Moj projekt to 'SARA' z Horyzontu.

 

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich

 

P.s.

Potrzebuje z 3 samochody dobrej ziemi, ma ktos moze jakies namiary? :wink:

 

witaj! im nas więcej - tym lepiej :) :) pozdrawiam!

 

a co tam pochwalę się od razu: wczoraj odebrałam świeżutki pozwolenie na budowę :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...