Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tarnów i okolice


helism

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do barku to jeszcze droga daleka :lol:

A żeby go na czymś postawić, rozglądamy się za pokryciem podłóg. Ranking życzeniowy to:

1. parkiet

2. parkiet

3. parkiet

Realia niestety będą chyba nieco inne (pewnie panele) :evil:

Oglądałem ostatnio parkiet akacjowy - zaskoczył mnie pozytywnie układem słojów, kolorami i ceną (dość przystępna, szczególnie w II klasie).

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propolis:

czerwiec to, maj tamto......jestem pod wrażeniem organizacji harmonogramu prac. U mnie to totalna "lajtowa" improwizacja. A przy okazji proszę sie pochwalić jak nazywa sie ta wioska na południe od Tarnowa. Bo przypuszam że widoki musisz mieć zajeb.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa co do tych firm dekarskich to wiem tylko tyle, że są znane z tego........... że są znane

 

Moje pytanie stąd, iż udało mi sie znaleźć tylko te dwie firmy, które wykonywały w swojej karierze pokrycie z blachy ahi roofing ( bo taka mi się wymarzyła :)). Nie chciałabym by mój dach był dla kogoś jego pierwszym razem z ahi roofing. W takim razie ponawiam pytanie (Bau Tech i Deker) i może ktoś jeszcze zna kogoś kto kładł coś z ahi roofing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT16

Z tą organizacją niech Cię pozory nie zmylą. Wiele spraw wychodziło tak po prostu - koniec jednej "roboty", telefon do następnego wykonawcy z pytaniem o możliwość wejścia na budowę, a potem zwykle szybkie wykonanie. M.in. dlatego też napisałem, że wszystkie ekipy, jakie dotychczas miałem u siebie, spisały się bardzo dobrze, w tym w zakresie krótkiego oczekiwania na nie.

Zasadniczo nie planowałem tego, co wykonam w każdym z miesięcy, a jedynie założyłem realizację pewnego zakresu robót na cały rok 2009. Zobaczymy, co uda się dokonać...

A co do widoków, to i owszem, ale wpierw muszę opuścić swą równinę naddunajecką i wspiąć na wzgórza, równoległe do owej rzeki. Widoczki są naprawdę fajne, szczególnie z Melsztyna, na całą dolinę Dunajca (gdzie buduję).

Pozdrowionka

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Nie oczekuję cudów, ale aktywność grupy tarnowskiej nie powala na kolana... :D

J.

 

Uwaga! w odpowiedzi na ten apel właśnie oficjalnie założyłem grupę TARNOWSKĄ! Mam nadzieję, że ocenicie mój pomysł bardzo łagodnie :wink: Zwłaszcza, że był to mój pierwszy post na tym forum...

 

Liczę na to, że się tam spotkamy i okaże się, że tarnowianie są najbardziej liczną grupą na muratorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dromader napisał:

Witam!

Postanowiłem trochę namieszać i założyć konkurencyjną grupę tarnowską . Mam nadzieję skupić pod tym sztandarem wszystkich budujących tarnowian. Krajanie wpisywać się tu, bo grupa tarnów i okolice zipie ledwo ledwo

 

a może by tak podejść do tego trochę ambicjonalnie i pokazać, że kondycja grupy lepsza niż dromader sugeruje hm ?

 

:roll: :roll: :wink:

po prostu na budowie wszyscy są :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam fachowców do budowy mojego domku. To w przyszłym roku, ale już teraz chciałbym zobaczyć Co i Jak.

 

Pomyślałem, że najlepiej zrobię jeśli zamówię kilka ekip: jedną do fundamentów, drugą do stawiania i stropów, później do dachów.

 

Jeśli znacie kogoś, kogo można polecić, to będę bardzo wdzięczny. Sytuację nieco utrudnia mi fakt, że do tarnowskiego grodu sprowadziłem się niedawno.

Ale od czego Forumowicze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomyślałem, że najlepiej zrobię jeśli zamówię kilka ekip: jedną do fundamentów, drugą do stawiania i stropów, później do dachów.

 

a nie lepiej znaleźć ekipę do całości? masz wtedy większą pewność, że roboty się nie przeciągną i nie będziesz musiał czekać na kolejnych fachowców w nieskonczoność, poza tym nie będzie potem narzekania murarzy, że ściany krzywe bo fundamenty źle zrobione, a dach nie wyszedł, bo sciany krzywe ...itp.. to jest moje skromne zdanie.

ja mam jedną ekipę do SSO - jak narazie zrobione fundamenty, nie wiem, jak będzie dalej, ale ten etap oceniam bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...