Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak urządzić pokój?


Shivson

Recommended Posts

Witam,

Przedemną remont pokoju, lecz nie mam niesttey pomysłu w jaki sposób go urządzić.

Pokój nie jest najmniejszy (18m^2) lecz posiada dużo okien i drzwi, balkonowe, a pod każdym z okien kaloryfery, przez co praktycznie dwie ściany są wyłączone z sostawienia do nich czegokolwiek. Myślałem o podzieleniu pokoju na dwie części, na jednej szafa na ubrania oraz kanapa, a w drugiej fotele, biurko, tv. Wymagania są tylko takie aby telewizor był widoczny zarówno z foteli jak i z łóżka, a dodatkowo telewizor musi być na tej samej ścianie co biurko z komputerem, bo często w rpacy wykorzystuje 2 monitory.

 

Wymagane elementy pokoju:

Biurko z komputerem, TV, szafa conajmniej 140cm szerokości (najlepiej by było około 160), dwa fotele, mały stolik przy fotelach, kanapa. (kanape i dwa fotele już mam, cała reszta mebli będzie nowa jak już wymyślę co kupic)

Poniżej pogląd jak to wygląda na chwile obecną, niestety paint to jedyny porogram który potrafię obsługiwać :)

 

pokoj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?326609-Pomys%C5%82-na-urz%C4%85dzenie-pokoju

Moich propozycji nie widać.

 

3) Zmodyfikowana wersja 1 z tamtego wątku - z dodaną szafą 150cm

 

3.jpg

 

4) Wersja 2 z poprawkami - szafa 160cm, biurko narożne i nad nim tv na wysięgniku.

 

4.jpg

Edytowane przez alicyja
dodana wersja 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...