Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Styropian+ Grafit 15cm i Yetico Grafit 15cm?


asprodek

Recommended Posts

  • 4 weeks później...

Te styropiany mają dość kuszące ceny, ale nie ma nic za darmo – wszystko odbija się na jakości.

To można powiedzieć taka dolna półka. Podchodziłbym do takich wyrobów z dużą rezerwą, chyba że chcesz ocieplić budynek gospodarczy czy domek letniskowy. Z wartościowych grafitów warto zwrócić uwagę na ETIXX Knaufa, Swisspor lamda max czy Austrotherm fassada. Ceny co prawda wyższe, ale przynajmniej wiesz, co kupujesz, a różnicę naprawdę widać gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te styropiany mają dość kuszące ceny, ale nie ma nic za darmo – wszystko odbija się na jakości.

To można powiedzieć taka dolna półka. Podchodziłbym do takich wyrobów z dużą rezerwą, chyba że chcesz ocieplić budynek gospodarczy czy domek letniskowy. Z wartościowych grafitów warto zwrócić uwagę na ETIXX Knaufa, Swisspor lamda max czy Austrotherm fassada. Ceny co prawda wyższe, ale przynajmniej wiesz, co kupujesz, a różnicę naprawdę widać gołym okiem.

 

Swisspor moim zdaniem jedzie na opinii, ocieplałem nim ściankę kolankową od środka - generalnie średnio trzyma wymiary. Austrotherm jakościowo lepszy. A Etixx to już w ogóle inna liga, robiłem nim elewację - prosty, twardy, genialna powtarzalność, wart każdej wydanej na niego złotówki:cool:

Styropainy z tematu wątku - styropian+ nie widziałem, Yetico to wyrób styropianopodobny, którego nazwy nie powinno się wymieniać w jednym zdaniu z Etixx-em czy Austrotherm-em:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styropainy z tematu wątku - styropian+ nie widziałem, Yetico to wyrób styropianopodobny, którego nazwy nie powinno się wymieniać w jednym zdaniu z Etixx-em czy Austrotherm-em:no:

oj tak :)

dokonale stwierdzenie :)

obrazowo w branzy motoryzacyjnej:

Do tej pory bylo tak... spotykaja sie mlodzi chlopcy w samochodach na swiatlach:

przyjezdza passat 1.9tdi i gotuje sie do startu przeciwko opel vectra (ze spojlerem) 2.0 w gazie (to tak mniej wiecej nasze tytulowe styro)

obok podjezdza Bmw 335i (Knauf ) obok pojawia sie Audi 4.2quatro (Termoorganika) dalej stoi Porsche 3.6 biturbo (Austrotherm)

i tak bylo dlugo dlugo dlugo.....przez pare ostatnich lat

4 miesiace temu do tego wesolego stadka dolacza Bugatti Veyron (Knauf Etixx)

 

roznica jest taka tylko, ze w styropianach nie ma takich roznic cenowych jak w przypadku wymienionych modeli aut

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...