Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uciu czy miałeś jakieś problemy z Zakładem Energetycznym Jędrzejów.

 

Witam w tch stronach:-)

 

Co do prądu to najdłużej czekałem w energetyce na kobite, która się tym zajmuje... ciągle miała przerwe...ale po 4 godzinach wróciła do biura. Poza tym denerwującym wstępem wszytko poszło gładko. Od złożenia wniosku do podłączenia czekałem 10-14dni. Nie wiem może miałem szczeście?? Ale szczerze mowiąc to z niczym nie miałem jakichś poważniejszych problemów. No może poza cenami: jak zaczynałęm budowe to za pustak płaciłem 4.5zł a jak kończyłem to prawie 7!!!! Poza tym wszystko ok. Jak masz jakiieś pytania to bez problemu odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ok 15km od Jędrzejowa - Oksa

 

A to już bliżej moich stron włoszczowskich. Z Włoszczowy to mogłabym Ci dać namiar na kogoś, kto wozi piasek i ziemię, jakie się chce.

 

to poproszę o ten namiar:-) a czy ten ktoś wie gdzie ew. ziemię można zakupić??

 

Tak, oczywiście. On sam sprzedaje ziemię i piasek.

Prześlę Ci jutro na priva namiar, bo muszę się upewnić, czy mam aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciu widze że blisko będziemy do siebie mieli... W temacie ziemi nie pomogę, interesuje mnie czy miałeś jakieś problemy z Zakładem Energetycznym Jędrzejów. Wkrótce będę załatwiał przyłącze i z założenia spodziewam się problemów. Nie znalazłem Twojego dziennika budowy - tylko zdjęcia a byłbym wdzięczny za wszelkie wiadomości o budowaniu w tej okolicy.Pozdrawiam!

 

Sorry, że się wcinam, ale ja też podlegam pod ZE Jędrzejów :D . Nie mieliśmy problemów, nawet coś tam nam przyspieszyli, ale... No właśnie. W zasadzie wszystkie uzgodnienia, składanie wniosków pilotował (zawoził do Jędrzejowa) pan elektryk, który opracowywał instalacje do adaptacji projektu, a wcześniej robił nam projekt przyłącza (bo my ciągnęliśmy 100 metrów, podpinając się do sieci prostopadłej, trzeba było do niej wpinać dodatkową "pokrakę"). Może dlatego, mimo skomplikowania całej tej operacji, wszystko poszło gładko i dla nas wręcz niezauważalnie. Mąż elektrykowi coś tam odpalił za tę dodatkową papierkową usługę, bo sam nie dałby fizycznie rady tego załatwić, i mieliśmy spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za każdą pomoc! Może jak już będę coś bardziej konkretnie wiedział poproszę o bardziej konkretne namiary.

Stander może masz jakieś namiary na projektanta który zrobi adaptacje projektu? Mamy już jednego na oku - podobno mógłby kompleksowo poprowadzić kwitologię: projekt, adaptację, przepchnięcie spraw w urzedach, przyłącza. A może sowa(monikakaka) kogoś zna, w końcu to blisko...

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stander może masz jakieś namiary na projektanta który zrobi adaptacje projektu?

 

Nie wiem, czy chodzi Ci o zmiany w projekcie czy o wrysowanie w działkę (zagospodarowanie terenu)?

 

Znajomi powiedzieli że wszystkie kwity, począwszy od projektu domu (indywidualnego),mapki, wrysowanie, WZ,przyłącza,plan zagospodarowania działki, załatwił jeden człowiek za ok.3500 zł. Nie wiem czy to prawda, bo na razie nie będę podejmował żadnych kroków, ale to chyba dobra cena...Obecnie chciałem dowiedzieć się jak najwięcej o przyłączach i pozostałych kwitach, WZ już mam.Dziękujemy za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukamy osób zaczynających budowę z okolic Skarżyska-Kamiennej i Starachowic.

My kończymy pomału przechodzić przez gąszcz spraw urzędowych i planujemy wbić pierwszą łopatę w kwietniu

 

Witamy, to fantastyczne, że grupa rośnie w siłę.

Kilkanaście postów wyżej Kabrol pisze, że szuka kogoś z okolic Starachowic!!!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my, "zieloni" i początkujący w materii budowlanej poszukujemy :

 

1) inspektora nadzoru inwestorskiego, który w naszym imieniu przypilnowałby

ekipy

2) dobrej sprawdzonej ekipy, firmy od kominków

3) firmy do zrobienia koncepcji ogrzewania elektrycznego

4) geodety, co dobrzy wytyczy dom nie myląc się, oraz przyjedzie tak jak sie umówił -

 

Dzięki z góry. Licze na Waszą pomoc.

Budujemy w powiecie kieleckim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. wszystkich nowych grupowiczów

po dłuuugim milczeniu.. zawiadamiam tylko ze od ok miesiaca.. mieszkamy juz w naszym domku. Wykoczeniówka oczywiscie jeszcze w toku.. i mysle ze jeszcze to troche potrwa. Teraz niewiele mam wolnego czasu.. ze wzgledu na tzw. "sezon" w pracy wiec na forum zagladam bardzo rzadko.

 

Pozdrawiam wszystkich i życze stalowych nerwów i siły przy budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...