Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MonikaKa, czy mogłabyś nam zdradzić z jakiej dachówki masz dach? Mamy podobny projekt ("Gaja" z "Domowych Klimatów") i szukamy jakiegoś zamiennika dla strasznie drogiej karpiówki.

 

Serdecznie pozdrawiamy :D

 

No przecież pokazałam zdjęcie mojej działki, nie mam jeszcze fundamentów, a co dopiero dachu :lol:

Zmieniłam jednak propozycje z projektu i zamiast dachówki położymy dachówkę samonośną Regola firmy Plannja. Na tak "pokrecony" dach jak nasz będzie w sam raz, mało ścinków, skromniejsza więźba itd.

Pozdrawiam

MonikaKa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, faktycznie Wy zdecydowaliście się na drzewo, my wybraliśmy PCV (kaska). Okna montować będę lada dzień, grzejniki z piecem w drodze, no i w przyszłym tygodniu brama z Dromy;-)

A na początku września poddasze idzie do ubierania;-)

Taki mamy front robót na tą chwilę :D

 

Pozdrawiam

jarek

 

P.S. Mam nadzieję że w końcu pkażę się u Was, a i my też czekamy na Was :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to piekny front.. nie powiem nie powiem

My owszem zamówilismy drewniane, poniewaz cena była przyzwoita 35 zł m.b. (30 cm szer, 4 cm gruby) my bierzemy troche szersze ale cena i tak przyzwoita wyszła. POza tym mamy piekny krater obok tarasu, wkopywali nam oczyszczalnie, okazało sie ze rury do szmba leżą na głębokosci 3m wiec pod oczyszczalnie trzeba było wykopac troche wieksza dziurę. Poza tym okazało sie ze potrzebujemy dłuższy komin rewizyjny do oczyszczalni, na który oczywiscie trzeba czekac.. z ta niezasypana dziurą. Mam nadzieje ze zima nas tak nie zastanie :cry:

Jarku pochwal sie jaki piec w końcu kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fju, fju bardzo ładnie.. Kasia przodowniczka :lol:

 

Kasiu namiary na stolarnie posle ci na priva.

 

a oto mój kominek... ale daleko mu jeszcze do końca

http://www.domek.edat.pl/galeria/albums/userpics/10002/kominek_-_cdn.jpg

 

ach z nowości w końcu zamówilismy płytki do łazienek .. uff

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...