Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No tak

Ja już postawiłem stan surowy otw i dopiero teraz natknąłem się na Grupę z mojego regionu. Ale lepiej późno niż wcale :D . Natomiast szukam jakiejś solidnej ekipy od wykończeniówki na wiosnę, może ktoś poradzi? :wink:

 

pozdrawiami

 

ja Ci mogę polecić świetną ekipę do tynkowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie grupe swietokrzyska :)

 

Jest mi niezmiernie milo was wszystkich tu powitac.

Chcialbym na samym poczatku zdjac czapke z glowy i zrobic wielki uklon w strone tych ktorzy zdecydowali sie na budowe swojego wymarzonego domu.

Jak dla mnie samo przejscie formalnosci papierkowych oraz spraw zwiazanych z projektem bylo nie lada wyzwaniem. Ale na szczescie udalo sie, projekt i cala reszta jest zlozona w urzedzie i czekam teraz na pozwolenie.

Planuje budowe w Miedzianej Gorze jest ktos moze z tych okolic?

Zwracam sie takze z prosba do wszystkich forumowiczow o podanie namiaru na dobra ekipe budujaca stan zero,sciany,wiezba itp., jesli ktos byl zadowolony z firmy lub zdecydowanie by kogos polecal to uprzejmie prosze o informacje.

Raczkuje jeszcze w tym temacie ale mam nadzieje ze przez lekture tego forum i wymiane doswiadczen z forumowiczami moje horyzonty wiedzy znacznie sie poszerza.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam robsoneks ja buduje a raczej juz konczymy naszego atlasika niedaleko ciebie bo w kostomłotach, a odnosnie ekipy to moge polecic ze spokojnym sumieniem zaczeli nam budowe dokładnie 7 lipca 08 a gora za 2 miesiace bedziemy juz u siebie i naprawde znaja sie na rzeczy jak cos to podam namiary pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś z was wie ile może trwać w Kieleckim starostwie lub wie z wlasnego doświadczenia ile może trwać wydanie pozwolenia na budowe od momentu wszczecia postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowe (takie pisemko dzis otrzymalem)?

Juz sie niecierpliwie i tak z ciekawosci pytam.

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...