Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś z was wie ile może trwać w Kieleckim starostwie lub wie z wlasnego doświadczenia ile może trwać wydanie pozwolenia na budowe od momentu wszczecia postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowe (takie pisemko dzis otrzymalem)?

Juz sie niecierpliwie i tak z ciekawosci pytam.

Pozdrowka

 

Nastaw się na maksymalny termin - 60 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie,

 

Czy ktoś z was wie ile może trwać w Kieleckim starostwie lub wie z wlasnego doświadczenia ile może trwać wydanie pozwolenia na budowe od momentu wszczecia postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowe (takie pisemko dzis otrzymalem)?

Juz sie niecierpliwie i tak z ciekawosci pytam.

Pozdrowka

 

Nastaw się na maksymalny termin - 60 dni.

 

Hej,

Nie zalamuj mnie kolego mam nadzieje ze to nie bedzie 60 dni, zlozylem wniosek o pozwolenie 05.03.2009 a 24.03.2009 otrzymalem informacje poczta o wszczeciu postepowania w sprawie wydania pozwolenia, zgodnie z przepisami maja na to 65 dni z czego prawie 20 juz minelo, mam nadzieje ze to bedzie szybciej:)

Pozdrawiam i życze duzo wytrwalości.....!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dni liczą się od daty złożenia pełnej dokumentacji chyba że w miedzy czasie wyjdzie cos nie tak. a powiem tak jak ci sie bardzo spieszy idz ładnie sie usmiechnij i może będzie cos wczesniej, ja trafiłam na pania Anie nie znałam nigdy tej kobietki i troszczke mi przyspieszyła, :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz szybciej to chodz osobiscie po papiery a nie czekaj na poczte.

 

Witam ponownie,

 

Na szybkosc korespondencji nie narzekam bo wyslali do mnie pismo w poniedzialek a we wtorek rano juz bylo, ale chyba pojde za waszymi radami i przejde sie tam osobistycznie, zawsze to lepiej wiedziec na czym sie stoi :)

Pozdrawiam.

 

P.S. Kogo polecilibyscie do instalacji Pompy Ciepla z Kielc lub okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich :)

 

Ufff nareszcie Starostwo zrobilo nam prezent na swieta i dostalismy pozwolenia na budowe:)))))) ale zaj.....e!!!! trwalo to dokladnie 34 dni. To chyba niezly wynik, jeszcze sie musi uprawomocnic i dalej do przodu. Korzystając z okazji zycze wszystkim wesolych swiat cierpliwosci i wytrwalosci w budowaniu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przymierzam się do budowy w Starachowicach, jest może ktoś z okolic?

pozdrawiam wybudowanych :wink:, i budujących, i tych co dopiero marzą o budowie też

 

Witamy Wszystkich, my także będziemy budować w Starachowicach :wink:

 

Poszukujemy w pobliżu firmy zajmującej się domami szkieletowymi, może coś słyszeliście???

Czy jest w okolicach firma zajmująca się przewiertami kierowanymi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W lecie startujemy z budową w okolicach Sukowa. czy znacie jakąś ekipę od dachów w kielcach lub okolicy godną polecenia (dach dwuspadowy i raczej z blachodachówki). Szukam też hurtowni materiałów budowlanych z okolicy. Proszę o pomoc bo od niedawna tutaj mieszkam a budowa jest na mojej głowie :D Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Te z przestrogami również;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W lecie startujemy z budową w okolicach Sukowa. czy znacie jakąś ekipę od dachów w kielcach lub okolicy godną polecenia (dach dwuspadowy i raczej z blachodachówki). Szukam też hurtowni materiałów budowlanych z okolicy. Proszę o pomoc bo od niedawna tutaj mieszkam a budowa jest na mojej głowie :D Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Te z przestrogami również;)

 

Niestety nie polecę Ci nikogo od dachu, mogę Cię tylko przestrzec przed partaczami, z którymi do dnia dzisiejszego się przyszło mi się borykać (wciąż przeciekają mi kominy wybudowane z pełnej cegły klinkierowej, na zaprawie wodoszczelnej Sopro).

Poczytaj tu:

http://forum.muratordom.pl/post2701819.htm?highlight=#2701819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypada mi sie dołączać już do tego formu:) bo my z M jestesy dopiero na etapie równania terenu i czekamu na przepisanie działki, al jak wszystko pójdzie dobrze to na jesień chcielibysmy przynajmniej pstawic stan "0".

Chętnie jednak poczytam o wykoanawcach i poradach, z penościa takie informacje beda nam przydatne.

Planujemy budowę w Zagnańsku. Może jest ktoś kto sie buduje w tamtych okolicach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...