Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie kieruj się tylko ceną! Ja zrobiłem ten błąd - i mam jazdę z wykonawcą więźby. Normalnie muszę siedzieć cały czas na budowie i pilnować jak dzieciaków w piaskownicy! A prędkość pracy jest ... szkoda gadać :( Niech mi ktoś jeszcze powie, że jest kryzys i budowlańcy się starają! Niewiele się zmieniło - mają nas w nosie i tylko patrzą jak człowieka zrobić w konia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pigol wspolczuje, ja tez mialem problem z dachem tylko troche mialem odwrotnie poniewaz wykonawca byl ok ale wiezba byla docinana wedlug zestawienia z projektu ktory byl po prostu spartolony, glowilismy sie z kierownikiem jak z tego wybrnac ale sie udalo. Jedni maja jazde z wykonawca a drudzy z projektem, problemow sie nie uniknie. A co do wiezby to moj kierownik zalatwial po 640 zl m3 gdzies poza kielcami, ale nie wiem gdzie. Podobno teraz drzewo troche poszlo w gore wiec moze sie to wahać w okolicach 700 zl. Oczywiscie bez rachunku.......

Jakie polecacie tanie i w miare dobre okna plastikowe w naszym rejonie i czy kupowac je teraz, przetrzymac na magazynie do wiosny u sprzedawcy czy kupic na wiosne? Podobno teraz nie ma sezonu i mozna uzyskac wieksze rabaty co o tym myslicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jako że dopiero dołączam do tego wątku,witam wszystkich bardzo sedecznie. :oops:

 

Pilnie poszukuję murarzy sprawdzonych...nie jakichś fryzjerów!!!!

bo tacy tez sie trafiaja!!! .Może ma ktoś namiary do sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie?

Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedż.

 

Budowa w okolicach Kielc ....planuję zacząć na wiosnę..

 

pozdrawiam mayka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam poszukuje dobrej ekipy do wybudowania piwnicy. Zakres prac-:

-szalunek, zbrojenie i wylanie ław 74 mb

-murowanie scian z bloczka 200 m2 -4500 bloczków

-szalowanie, zbrojenie i wylanie stropu 80 m2

budowa między kwietniem a wrzesniem okolice Miedzianej Góry

 

kontakt [email protected] , 602 492 237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję kogoś dobrego do aranżacji wnętrza domu? Orientujecie się ile taka przyjemność może kosztować w Kielcach?

 

Chętnie wykonam taki projekt. Proszę o informację co miałby uwzględniać (czy wszystkie pomieszczenia, czy tylko wybrane i jaką powierzchnię miałby objąć) , a prześlę propozycję cenową na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipe mogę polecic ze spokojnym sumieniem, nie zaznalam tych złych wspomnien z budowy, było szybko solidnie itd wspomnie ze w lipcu jeszcze rosla trawka a juz w kwietniu bylismy na swoim ekipa robi wszystko od a do z naprawde polecam, cos braklo na budowie oczywiscie telefon czy kupic i za jaka cene potem faktura do raczki naprawde pełen profesjonalizm przy zakupie materiałów oczywiscie wykonawca powiedzial zebym zorientowala sie gdzie moge kupic najtaniej a poteam on pojechal ze mna do hurtowni i dzieki jego rabatom taniej bym nigdzie nie kupila oczywiscie matetial na terenie hurtowni mozna bylo przechowac i w miare potrzeby byl dowożony sukcesywnie :D , a co do projektatki do tez mialam zalezy co chcecie taniej czy bardzikej profesionalnie ja za duza łazienke i dół zapłacilam 3 tys za caly dom chciala 10 tys i to było tanio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipe mogę polecic ze spokojnym sumieniem, nie zaznalam tych złych wspomnien z budowy, było szybko solidnie itd wspomnie ze w lipcu jeszcze rosla trawka a juz w kwietniu bylismy na swoim ekipa robi wszystko od a do z naprawde polecam, cos braklo na budowie oczywiscie telefon czy kupic i za jaka cene potem faktura do raczki naprawde pełen profesjonalizm przy zakupie materiałów oczywiscie wykonawca powiedzial zebym zorientowala sie gdzie moge kupic najtaniej a poteam on pojechal ze mna do hurtowni i dzieki jego rabatom taniej bym nigdzie nie kupila oczywiscie matetial na terenie hurtowni mozna bylo przechowac i w miare potrzeby byl dowożony sukcesywnie :D , a co do projektatki do tez mialam zalezy co chcecie taniej czy bardzikej profesionalnie ja za duza łazienke i dół zapłacilam 3 tys za caly dom chciala 10 tys i to było tanio

 

mówisz, że ekipa robi wszystko od a do z czyli wszystkie etapy do stanu surowego + cała wykończeniówka (instalacje, tynki, wylewki, ocieplenia itd)? Ciekawe co to za goście? A umowe podpisują?, mogą wskazać jakieś inne budowy gdzie robili? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak umowa oczywiscie jest podpisywane, napewno moga pokazac bo równocześnie z moim domem budowali jeszcze dwa a ja miałam namiary na nich od 2 różnych osób i oczywiscie byli bardzo zadowolenie jedynie co jest ich wada to ciezko sie spotkac z wlascicielem bo troche zabiegane człowiek ale po odpisaniu umowy juz było wszystko ok i robią wszystko od wykoania dołu pod fundamenty po półeczki w domu a glazurkarza ma po prostu rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie trzeba biegac od jednego do drugiego a przede wszystkim nie mozna zgonic na kogos ze wczesniej bylo cos zle zrobione i teraz to oni sie mecza itd jak mieli znajomi wlasnie :lol: tak remontuja tez, no u mnie wszystko od a do z zrobione przez nich i juz mieszkamy po 9 miesiacach od wjechania koparki na dzialke to chyba o czyms swiadczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero dołączam do tego wątku,witam wszystkich bardzo sedecznie.

Pilnie poszukuję firmy robiącej tapety natryskowe,tynki ozdobne i tego typu rzeczy.Może ma ktoś namiary do sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie?

Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedż. :D

widze ze pytasz tez o tynki ozdobne tego nie robia no i stolarzami od schodów tez nie są, ale mialam polecone przez nich firmy i tez sie sprawdzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero dołączam do tego wątku,witam wszystkich bardzo sedecznie.

Pilnie poszukuję firmy robiącej tapety natryskowe,tynki ozdobne i tego typu rzeczy.Może ma ktoś namiary do sprawdzonych fachowców w tej dziedzinie?

Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedż. :D

widze ze pytasz tez o tynki ozdobne tego nie robia no i stolarzami od schodów tez nie są, ale mialam polecone przez nich firmy i tez sie sprawdzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...