Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Indywidualny MiM.


Recommended Posts

ac2850dce9bc8ea7med.jpg

 

Witajcie, wrócił do mnie wniosek o PnB z kilkoma szczegółami do poprawy w tym jeden punkt z którym mam problem. Właściwie nie ja tylko architekt ma problem z gościem u którego załatwiał OZC bo facet w odpowiedzi na w/w pismo powiedział. "Panie, nigdy czegoś takiego nie wymagali i ja tego nigdy nie pisałem i nie wiem jak to zrobić..." a teraz załuję bo już miałem zamawiać OZC u Asolta ale archi powiedział ze będzie kogoś miał i żebym się już nie kłopotał...

pytanie brzmi KTOŚ, COŚ? jest jakiś schemat oświadczenia które trzeba napisać czy to jest faktycznie jakieś dodatkowe liczenie itd ?

 

Chodzi o taką ściemę, żeby wykazać, że wybrałeś optymalny system ogrzewania i przeanalizowałeś "ekologiczne" źródła ciepła.

Tu masz przykład (mam nadzieję że się przyda):

6o2kX3O.png

MKw0Cn1.png

c1ISqzf.png

Najczęściej taki dokument generuje się w programie do OZC po wpisaniu kilku dodatkowych informacji (powyższy przykład z programu arkadia termo).

Edytowane przez Regius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
Plan jest taki, że to już ostatni wpis niebudowlany. Wreszcie moją energię będę mógł przelać w robociznę a nie w Sketchupa...

 

spacer po poziomie parteru:

mocno niedopracowany spacer po obu poziomach:

 

fajnie to wygląda :)

zima się przedłuża, budowa stoi, może się wezmę za ten sketchup, ale bez tutoriali z YT chyba się nie obędzie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u nas 18! Stopni a zadna koparka I tak nie chce prztjechac bo ziemia zmarznieta... co za pech... ocztwiscie nie wierzylem wiec krece swidrem otwor zeby sobie zamontowac kawalek rury pcv jako studzienke rewizyjna z zamiarem wykrecenia na 1m gleboko... a tu po 25cm skala... hm ale pech krece obok... to samo...jednak mieli racje... piach na tej glebokosci twardy jak beton... a co najgorsze maja wrocic mrozy jeszcze za tydzien wiec chyba przed swietami wykopu nie bedzie. Tu pytanie: jest sens krecic zbrojenie I trzymac je na zewnatrz? Czy ewentualna rdza nie bedzie przeszkadzac? Czym innym zajac sie w miedzyczasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...