Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

yaco181 - uśmiechy sprawią, że będziesz miał uśmiechnięty cały nadchodzący Nowy Rok. Tego Ci życzę :) I oczywiście serdecznie dziękuję za wielki gest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani i jak tu nie wierzyć w cuda . Aukcja zakończona, a licznik ciągle się kręci. Chyba nadrabia dłuugie przestoje w czasie trwania aukcji. Niemniej nam się to baaardzo podoba....niech się kręci :)

Najaktualniejsze dane - stan konta 4000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew za moje wylicytowane CUDOWNOSCI wykonany - zlecenie zrealizowane ( jak mi to moj madry bank podpowiada ) f035.gif

 

Jeszcze raz pozdrawiam WAS najgorecej jak tylko moge g061.gif

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List z Ogniska Marymont:

 

Kochani!!!!

Jesteście niesamowici, po raz kolejny pokazaliście nam, że mamy w Was przyjaciół. Bycie z Wami przez te dwa grudniowe tygodnie jest dla nas czasem wyjątkowym. Obserwowanie postów zagrzewających do licytowania i zachwalanie naszych prac, sprawia nam ogromna przyjemność. Wystawianie na licytację swoich prac oraz podsuwanie innych pomysłów by stan konta rósł, świadczy o tym, że zależy Wam na nas. Dajecie nam swoją uwagę, dokładając do tego kawał serca i zacny kufereczek stóweczek. To wszystko umila dzieciakom życie i spełniają się ich marzenia.Wasza gotowość do pomagania jest powalająca.

Od dwunastu już lat społeczność forumowa jest z nami. Stała w uczuciach, życzliwa, rozumiejąca i hojna.….:)

Specjalne podziękowania kierujemy do niezawodnych, etatowych już chyba prowadzących aukcję forumowiczek. Bez Was nie udałoby się zebrać tylu przychylnych ludzi. To Wasz wdzięk i urok sprawia, że wynik aukcji piął się w górę. Dziękujemy Wam za to, dziękujemy za to, jacy jesteście.

 

W zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam tego, co najlepsze, niech Was omijają burze i zawirowania. Powodzenia w Nowym Roku!!!!

 

Ogniskowcy z Marymontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kendra mi podebrała kompozytora:o (Kendro-:hug:)

 

W takim razie tę kwotę (20 zł) przeznaczam na uśmiech dla dzieciaków.

Wszystkim ogromnie dziękuję, życząc samych cudowności w Święta i poza nimi!

 

Przelew zaraz zrealizuję.

Już zrealizowany:)

Edytowane przez bpis
Zrealizowany przelew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusławie, paczka poleciała pocztą, polecony priorytet. Mam nadzieję, że dotrze do Świąt! Bombeczki każda zapakowana oddzielnie, na wszelki wypadek jakby miały być dla kogoś prezentem, to już masz zapakowane. :yes:

 

Zdrowych i radosnych Świąt Wszystkim!!! :wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kendra mi podebrała kompozytora:o (Kendro-:hug:)

 

W takim razie tę kwotę (20 zł) przeznaczam na uśmiech dla dzieciaków.

Wszystkim ogromnie dziękuję, życząc samych cudowności w Święta i poza nimi!

 

Przelew zaraz zrealizuję. Już zrealizowany:)

 

bpis - wielki uśmiech specjalnie dla Ciebie :) Też kompozytora miałam na oku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, daje znać, ze również przelew już poszedł..

Mialo mnie nie być w tym roku, ale wyrzuty sumienia zeżarłyby mnie od środka i nici z radosnych Swiat....

Tak wiec życzę Wam i sobie Zdrowych, Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia.... :bye:

 

Dobrze, że zmieniłaś zamiar i byłaś :) Dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, daje znać, ze również przelew już poszedł..

Mialo mnie nie być w tym roku, ale wyrzuty sumienia zeżarłyby mnie od środka i nici z radosnych Swiat....

Tak wiec życzę Wam i sobie Zdrowych, Pogodnych Swiat Bozego Narodzenia.... :bye:

 

Super , ze bylas jak zwykle NIEZAWODNA f025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List z Ogniska Marymont:

 

Kochani!!!!

Od dwunastu już lat społeczność forumowa jest z nami. Stała w uczuciach, życzliwa, rozumiejąca i hojna.….:) .........................

 

Ogniskowcy z Marymontu

 

Dzieki licytacji dla Dzieciakow z Ogniska Marymont nasze Swieta sa rodosniejsze a020.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...