Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 540
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :) Tyle tu dobrych Serduch (jak co roku zresztą), że świat od razu robi się piękniejszy :)

Poproszę numery:

14.W kratkę za 30zl,

18.Cappuccino za 30zl,

24.Prawie jak Ferrero za 30.

Maciejko Skarbie- na Ciebie zawsze można liczyć:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja :) Oj nie pozwolili mi wcześniej na forum zajrzeć ale dziewczyny jak zwykle działają wspaniale :* :*

To trzeba choć troszkę podnieść licznik - żołędzie na szyszce za 35zł poproszę :* i sobie dopisze od razu - dziękuję za uprawnienia :)

 

Kendro, witamy Cię, a na forum zawsze można zajrzeć :p Z uprawnieniami czy bez )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morale za 50 ;)

Wynagrodzil ładnie oswietlonym parkiem Oliwskim jak i miastem :)

 

Gdy posucha, to i 50 zł potrafi dodać skrzydeł :PTo Ty za Oliwskie iluminacje odpowiadasz? Cuuudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelko - doczekamy, doczekamy, prędzej wiosny niż - coś mi się zdaje - amatora cudowności - które czekają na kolejne uderzenia licytacynego młota. No chyba, że się mylę:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja na Forum o tym szlachetnym wydarzeniu dość skromna w porównaniu z wszechobecnymi reklamami.;) Bądźmy jednak dobrej myśli wszak mamy jeszcze pięć dni. Ja zaprosiłem odwiedzających wątek Dachy do udziału w tym wydarzeniu. Zobaczymy jaki będzie odzew.:rolleyes: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale , ze o co chodzi z pracy czlowiek wraca , liczy ze w kieszonce 2500 zl. jak nic ........ , a tutaj wlasnie NIC !!!! a250.gif Co sie dzieje prosze Panstwa?

 

 

Edytko Ty tak nie daj po oczach tymi czerwonymi wielkimi kwotami, bo sugerują, że tyle już w kuferku licytacynym mamy - a tymczasem u nas nadal marniutke 2075 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kto jakiejś zachomikowanej nalewki, pierników lukrowanych albo innych świątecznych cudowności, może Redakcja jakiś piękny gadżet firmowy - potrzeba nam nowych fantów, aby poruszyć lawinę...tak się mnie wydawa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko Ty tak nie daj po oczach tymi czerwonymi wielkimi kwotami, bo sugerują, że tyle już w kuferku licytacynym mamy - a tymczasem u nas nadal marniutke 2075 :(

 

Masz racje anSi , ale czerwone daje po oczach i do myslenia a026.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kto jakiejś zachomikowanej nalewki, pierników lukrowanych albo innych świątecznych cudowności, może Redakcja jakiś piękny gadżet firmowy - potrzeba nam nowych fantów, aby poruszyć lawinę...tak się mnie wydawa ;)

 

Tak , tak zachecamy do dodawania nowych fantow , moze ruszy lawina dobrych serc f030.gif , albo wszyscy czekaja na ostatni dzien icytacji i wtedy sie zacznie h125.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...