Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kto stosował anlen ?


cozmo

Recommended Posts

Kto z forumowiczów stosował taki preparat usprawniający spalanie .

Natknąłem się na testy w firmie kominkowej z renomą ,więc może to coś faktycznie daje.

Proszę o opinię osoby które spróbowały tego środka i potwierdzają deklarowane rezultaty lub zaprzeczają

link do testów http://anlen.pl/salon-kominkow-kominki-godzic-czeladzi-poznaj-wspaniale-efekty-rozpalenia-anlen/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z forumowiczów stosował taki preparat usprawniający spalanie .

Natknąłem się na testy w firmie kominkowej z renomą ,więc może to coś faktycznie daje.

Proszę o opinię osoby które spróbowały tego środka i potwierdzają deklarowane rezultaty lub zaprzeczają

link do testów http://anlen.pl/salon-kominkow-kominki-godzic-czeladzi-poznaj-wspaniale-efekty-rozpalenia-anlen/

Dogadali się raczej...Godzic nie potrzebuje żadnych stymulatorów palenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci kominek to produkt firmy Austroflamm. Urządzenie zaprojektowano do rozpalania od góry. Uzyskaliśmy informację od pana Jarosława Godzica, że w tym urządzeniu występuje pewien problem. Przy pełnym uchyleniu lufcika i szybra opał nigdy nie palił się w nim płomieniem. Dla zapewnienia wystarczającej ilości powietrza w palenisku zawsze należało nieco uchylić szybę.

 

Ten kominek to firmowa trutka? Czy może produkt firmy Austroflamm na Polskę żeby nas zagazować? :)

 

Wcześniej brakowało powietrza, wystarczy posypać cudownym alenem i już jest tlen do spalania, że aż doloty można poprzymykać. NASA powinna się tym zainteresować, bo chłopaki męczą się tam z ciekłym tlenem, a tu tak skondensowany utleniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktoś sprzedawał nadchloran potasu 10xdrożej, w postaci cudownego środka do spalania?

 

Z tego co pamiętam z rozmowy z przedstawicielem, to ma być inhibitor albo katalizator reakcji Boudouarda. Miałem to testować, ale po tej rozmowie doszedłem do wniosku, że są pożyteczniejsze zajęcia.

 

Nie twierdzę, że nie działa - nie próbowałem.

 

Różne popularne związki chemiczne się sprzedaje trochę drożej - chlorek sodu (sól do zmywarek), siarczan miedzi (cudowny środek do usuwania sadzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...