Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poomoocy! Porysowana plyta


OlaK

Recommended Posts

Pomozcie.... Moj mezczyzna chcial mi zrobic dobrze (?) i posprzatal kuchnie :x :evil:. W efekcie tak paskudnie porysowal ta plyte ze stali szlachetnej (pod okapem), ze nie moge na to patrzec :x . Teraz chce ja doprowadzac do porzadku w jakies swoje, dziwne, meskie sposoby. No zalamac sie mozna :x.

Czy wiecie co z tym mozna zrobic (w normalny sposob?) Czyms wypolerowac? Moze jest jakis preparat? Te do czyszczenia niestety nie dzialaja na rysy... Bo chyba cos sie da zrobic (oprocz porysowania do konca; ze niby tak mialo byc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a może są jakieś pasty polerskie ? Popytać nie zaszkodzi, zwłaszcza u producentów owego sprzętu.

Pozdro

J

 

No ale chłop chciał dobrze......

 

No wlasnie. Chcial tym samym polerowac co lakier samochodowy. Na razie go przegnalam, ale skoro i tak nic sie nie da zrobic to moze niech psuje do konca :cry:

Zadzwonie, zapytam sie.

A jak nic z tego nie wyjdzie to artystycznie podrapiemy cala plyte :lol: I niech ten moj chlop juz lepiej nic nie sprzata :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Chcial tym samym polerowac co lakier samochodowy. Na razie go przegnalam, ale skoro i tak nic sie nie da zrobic to moze niech psuje do konca :cry:

 

Jeśli ta płyta jest z kwasówki, to marne szanse. Ale próbować rzecz jasna może, bardziej zepsuc nie powinien, jeśli rysy są płytkie i będzie miał cierpliwość a do polerowania użyje czegoś nasadzonego na wiertarkę (bo ręcznie nawet niech nie próbuje - katorga), może zapoleruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I niech ten moj chlop juz lepiej nic nie sprzata :lol:

 

I o to właśnie cały czas Twojemu mężowi chodziło... :wink:

 

Pozdrawiam

 

Tez tak pomyslalam na poczatku, potem, ze chyba chcial mi zrobic na zlosc psujac moje zabawki :) ale chyba biedaczek ma po prostu jakis gorszy okres. Psu pare dni popsul smycz automatyczna. Az sie boje pomyslec co bedzie dalej - mamy pare lampek do zawieszenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...