Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do dzienika Beaty


Macias

Recommended Posts

no to dolaczam sie do gratulacji, przesylam najserdeczniejsze!!

Sama mam Niunie - roczek, meza na placu boju lacznie z nockami, projekt z Archipelagu i dzialke bez pradu :smile: tylko narazie Niunia nie bedzie miala rodzenstwa :wink:

Beatko mam do ciebie prosbe, pislas cos o latarniach slonecznych, czy moglabys napisac mi cos blizej, jakiej firmy, albo gdzie szukac i czy drogie?

Pozdrawiam

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-08-01 13:52, ewa wrote:

Ja z racji mojego stanu (też wyczekującego) ograniczam się głównie do nadzoru pracy z leżaczka (zresztą mam nieustajacą śpiączkę) i bardzo lekkich prac ale tylko za przyzwoleniem taty.

Ewo Tobie tez skladam gratulacje i zycze szczesliwego rozwiazania.

Pozdrawiam

Maciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje i życzenia, jestem naprawdę szczęśliwa.

Macias- zostało potwierdzone.

 

Ewa - moje najszczersze gratulacje, życzę duuuużo szczęścia i wytrwałości w budowie.

 

Jestem zaskoczona, że Redakcja też poczytuje nasz Dzienniki budowy, bardzo dziękuję za gratulacje.

 

Monisia- nie łam się.Ja będę mieszkać w domu bez prądu ( będzie prąd kombinowany, czyli trochę z agregatu, trochę z akumalatorów, a nastąpi to już niedługo, bo z różnych przyczyn wprowadzam się do naszego domu już 1.września tegoż roku.

Pomijając jeszcze inne komplikacje z braku prądu, uważam że nie jest jeszcze tak źle. Także trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia. A na temat lamp możesz się dowiedzieć ze strony internetowej http://www.ekoland4.com

 

Bardzo wszystkim dziękuję, jestem naprawdę :grin:

och, zrobiła się rodzinna atmosfera:wink:

Pozdrawiam Wszystkich.

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: beata dnia 2002-08-02 09:23 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za gratulacje. Kaka wszystkiego najlepszego.

Przyznam się szczerze, że ciąża jest super ale z drugiej strony może troszkę opóźnić wprowadzenie się do nowego domu. Już nie mogę sobie pozwolić na goły beton i spanie na materacu. A czasu nam brak - zostało 3 tygodnie do optymistycznego terminu a nawet nie mamy tynków :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Opal

nie bardzo rozumiem co masz na myśli, że okna mają dwa kolory.Pisałam u siebie, że z zewnątrz są mahoniowe a po wewnętrznej stronie białe, tzn.na zewnątrz budynku mam mahoń a w środku mam białe. Po prostu tak sobie zażyczyłam.Zaznaczam,jeśli nie doczytałeś, że są to plastiki, nie drewniane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...