Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom LS75 Bocianie Gniazdo


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 210
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

Dom cudny.

 

Planuje sie budowac w niedalekiej okolicy jednak nie wiem gdzie mozna szukac takich kafli. Czy moglbys podac gdzie kupowales te kafle z lazienki na gorze?? gdzie drzwi do kabiny??prosze tez o namiary na wytworce schodow i kuchni. Czy cargo kupowales sam czy to wszytsko organizowala firma kuchenna?? Czy moglabym prosic o namiary na specow od kominka?? Bardzo prosze o namiary na fachowcow od wykonczenia, instalatorow i elewacji ktorych moglbys polecic :)

 

Pozdrawiam

 

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek sliczny! Wewnatrz i zewnatrz.

Gratuluje.

 

dzieki.

 

Mam pytanie dotyczace rolet zewnetrznych?

Zdaje sie ze sa podtynkowe, mozesz mi cos wiecej na ten temat napisac?

Czy jestes zadowolony z takiego rozwiazania, czy sterowane elektrycznie itp

Dzieki za odpowiedz.

 

tak podtynkowe, mowili mi na to RKSy.

Czy jestem zadowolony czy nie... nie wiem z wygladu jest to super bo nie widac skrzynek. Ale trzeba nakombinowac troche jak zakryc rewizje do skrzynki wewnatrz. Na razie mamy to otwarte (wieje z tego jak cholera) i chcemy to za porada firmy od rolet zrobic nie oryginalna rewizją tylko z plyty GK z przyklejonym styropianem dla izolacji - powiedzial ze to sie dobrze sprawuje... zobaczymy w zime.

wracam z pytaniem po kilku miesiacach

jak minela zima z kasetami RKS?

u nas tez takie zamontowano i ciekawi mnie niezmiernie czy to byl dobry wybor

 

dziekuje za odpowedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka bardzo ładna ,ale dziękuję za jej sprzątanie sama mam ciemną i każdą kroplę widać szczególnie po kąpieli dzieci. Życzę wytrwałości.

 

zawsze mielismy jasne lazienki.. i w tej ciemnej wbrew pozorom jest latwiej utrzymac czystosc wiec sie mylisz...

 

wszystko zalezy od rodzaju plytek. nam sie to udalo. uzywanie to przyjemnosc.

sprzatanie tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam z pytaniem po kilku miesiacach

jak minela zima z kasetami RKS?

u nas tez takie zamontowano i ciekawi mnie niezmiernie czy to byl dobry wybor

 

dziekuje za odpowedz

pozdrawiam

 

bardzo w porzadku. Przy oknach o szerokosciach okolo 120cm zupelnie nic.

Natomiast w naszym tarasowym uchylnym na 240cm troche sie akryl na polaczeniach rozruszal. To bylo do przewidzenia, ale nie od zimy tylko o trzaskania skrzydlem przy czestym otwieraniu czy czasem przeciag mocno walnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
dzieki za wszystkie komplementy.

cieszymy sie ze paru osobom sie nasza chatka podoba..

 

Witaj, dziś, po wielu dyskusjach też zamówiliśmy cegłę klinkierową karpatia. Na razie na kominy. Potem też chcemy zrobić z nich ogrodzenie i wykończenie domu. Mam nadzieję, że dokonaliśmy właściwego wyboru. U was ta cegła wygląda super, jak cały dom. Jak oceniacie ją po kilku latach użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie komplementy.

cieszymy sie ze paru osobom sie nasza chatka podoba..

a propos :)

Mam wielką prośbę o info dot. Twojej elewacji (nie ukrywam, że bardzo nam się podoba):

- czy ściany są malowane czy jest to tynk (jeśli tynk to jaki, jakiej firmy i jakie to kolory - jeśli pamiętasz nazwę, numerek.)

Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...